Zniżka na przejazd taksówką do lekarza?

To tylko jedna z korzyści oferowanych w Społeczności Alivia. Chcemy zapewnić naszym Podopiecznym kompleksowe wsparcie na wszystkich płaszczyznach leczenia.

Dołączając do społeczności Onkofundacji Alivia otrzymasz dostęp do treści edukacyjnych, ważnych informacji, darmowych porad oraz innych korzyści przygotowanych przez naszych Partnerów.

Już dziś skorzystaj z:

  • bezpłatnych konsultacji z dietetykiem, psychoonkologiem i genetykiem
  • zniżki na przejazd z iTaxi
  • rabatu na peruki i kosmetyki
  • zniżki na badania genetyczne

 

Wypełnij formularz, załącz plik z kopią dokumentu potwierdzającego diagnozę nowotworu i dołącz do naszej społeczności.

W przypadku pytań prosimy o wiadomość mailową na adres onkofundacja@alivia.org.pl

Dołącz do nas

Dołącz skan diagnozy choroby
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA firmy Google. Zobacz politykę prywatności i warunki użytkowania.

Jesteś już zarejestrowany?

Partnerzy

jak uzyskać zniżkę na przejazd?

WAŻNE:

Zniżka dostępna jest dla pacjentów korzystających z aplikacji iTaxi i płacących za przejazd w aplikacji (podpięta karta płatnicza)

  1. Pobierz i zainstaluj  aplikację iTaxi na swoim telefonie
  2. Kod zniżkowy dla użytkowników serwisu Alivia to FUNDACJAALIVIA 
  3. Każdy użytkownik może z kodu skorzystać dowolną ilość razy
  4. Użytkownik korzystający z kodu otrzymuje rabat w wysokości 10% kwoty rachunku (max 10 PLN na jeden przejazd) 

Fundacja Onkologiczna Alivia powstała w kwietniu 2010 roku. Założycielem jest Bartosz Poliński – starszy brat Agaty, u której 3 lata wcześniej, w wieku 28 lat, został zdiagnozowany zaawansowany rak. Rodzeństwo namówiło do współpracy innych.

W momencie diagnozy rokowania Agaty były niepomyślne. Rodzeństwo zmobilizowało się do poszukiwania najbardziej optymalnych metod leczenia. Nie było to łatwe – po drodze musieli zmierzyć się z niewydolnym systemem opieki onkologicznej, trudnościami formalnymi i problemami finansowymi. Szczęśliwie, udało się im pokonać te przeszkody. Agacie udało się również odzyskać zdrowie i odmienić fatalne rokowania. Doświadczenia te, stały się inspiracją do powołania organizacji, która pomaga pacjentom onkologicznym w trudnym procesie leczenia.

Fundacja naświetla problem występowania chorób nowotworowych u osób młodych. Propaguje także proaktywną postawę wobec choroby nowotworowej i przejęcie inicjatywy w jej leczeniu: zdobywanie przez chorych i bliskich jak największej ilości danych na temat danego przypadku, podejmowania decyzji dotyczących leczenia wspólnie z lekarzem. Podpowiada również sposoby ułatwiające szybkie dotarcie do kosztownych badań w ramach NFZ (kolejkoskop.pl), informacji o nowotworach złośliwych i ich leczeniu, jak również publikuje w języku polskim nowości onkologiczne ze świata na swojej stronie, jak i na profilu Alivii na Facebook’u.

W krytycznych sytuacjach fundacja pomaga organizować środki finansowe na świadczenia medyczne dla chorych, które nie są finansowane z NFZ. Zbiórkę funduszy umożliwia Onkozbiórka, które Alivia prowadzi dla potrzebujących.