Chirurgia onkoplastyczna i rekonstrukcyjna u kobiet z rakiem piersi

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji Konferencji naukowej połączonej z Warsztatami praktycznymi pn. „Chirurgia onkoplastyczna i rekonstrukcyjna u kobiet z rakiem piersi”, która odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia 2017 r. w Krakowie.

Wydarzenie podzielone zostało na trzy części tematyczne.

W trakcie pierwszych dwóch dni (26-27.04) przewidziano realizację warsztatów praktycznych, podczas których przedstawione zostaną zagadnienia związane z diagnostyką małoinwazyjną chorób piersi; techniki biopsyjne w teorii i praktyce (z udziałem pacjentów i fantomów) oraz operacje demonstracyjne z zakresu chirurgii onkoplastycznej i rekonstrukcyjnej piersi przeprowadzane w salach operacyjnych SU w Krakowie. Operatorami w trakcie części warsztatowej będą specjaliści w zakresie diagnostyki i leczenia kobiet z rakiem piersi z kraju i zagranicy. Udział w części warsztatowej wydarzenia jest odpłatny.

W ostatnim, trzecim (28.04) dniu wydarzenia odbędzie się panel konferencyjny pt. „Wybrane współczesne aspekty chirurgicznego leczenia raka piersi”. Do wygłoszenia wykładów i moderowania panelu dyskusyjnego zaproszeni zostali eksperci w zakresie diagnostyki i leczenia kobiet z rakiem piersi z całego kraju. Udział w konferencji jest bezpłatny. Część konferencyjna finansowana jest ze środków Krajowego Naukowego Ośrodka Wiodącego (KNOW) WL UJ CM w Krakowie.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

O udziale w poszczególnych dniach wydarzenia decydować będzie kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.

Organizatorami wydarzenia są: Uniwersyteckie Centrum Leczenia Chorób Piersi Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, I Katedra Chirurgii Ogólnej UJ CM oraz Katedra Ginekologii i Położnictwa UJ CM.

Rejestracja na każdy dzień wydarzenia prowadzona jest oddzielnie.

Szczegółowe informacje na stronie www.momt.uj.edu.pl oraz www.essurg.org/ w zakładce Courses.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Organizatorami wydarzenia:
Dr hab. Paweł Basta: tel. +48 12 424 81 33
Dr Diana Hodorowicz-Zaniewska: tel. + 48 12 424 81 33
Izabela Pabisz-Zarębska: izabela.pabisz-zarebska@uj.edu.pl, tel. +48 12 424 81 33
Grzegorz Jaworski: grzegorz.jaworski@uj.edu.pl; +48 12 424 81 33