Światowy Kongres Diagnostyka i Leczenie Raka Piersi

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Senologic International Society (SIS) i Polskie Towarzystwo do Badań nad Rakiem Piersi zaprasza na XIX Światowy Kongres SIS, który odbędzie się w dniach 5-8 maja 2016 r. w Warszawie.

W nawiązaniu do poprzednich konferencji, XIX Światowy Kongres SIS skupia się na najnowszych innowacjach i dynamice klinicznej dotyczącej diagnostyki piersi.

To pierwszy kongres SIS, który odbędzie się w Polsce, w Warszawie, w hotelu HILTON 4* w centrum miasta.

Kolejny raz kongres skupia na sobie bardzo duże zainteresowanie w kręgach światowej onkologii. Wykłady oraz warsztaty organizowane w trakcie kongresu przedstawiają najnowsze doniesienia i osiągnięcia z zakresu zarówno kompleksowego leczenia nowotworów piersi, w tym chirurgii, chemioterapii i radioterapii, jak również późniejszej opieki nad chorymi i poprawy standardu ich życia.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

Współorganizatorem kongresu  jest “Polskie Towarzystwo do Badań nad Rakiem Piersi“, prowadzone przez Pana Profesora Tadeusza Pieńkowskiego.

Program konferencji znajduje się na stronie: siscongress.org

Dla uczestników z Polski istnieje możliwość zwolnienia z części opłaty rejestracyjnej w wysokości 50%. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny: 533 783 303 / 22 851 67 05.

Informacje o sis congress