Dołącz do grona Fundraiserów!

Naszym celem jest walka z rakiem. Pracuj z nami i pomóż nam skutecznie pomagać. Dodaj chorym odwagi!

Praca, która zmienia rzeczywistość

Chcesz, żeby Twoja praca zmieniała rzeczywistość na lepsze? Żeby była ważna i niosła pomoc tym, którzy jej bardzo potrzebują?
 
Dołącz do Onkofundacji Alivia i pomóż nam tworzyć społeczność Pogromców Raka.
 

Jako Fundraiser/ka będziesz odpowiedzialny/a za prowadzenie rozmów z przechodniami na temat działalności Fundacji Alivia oraz problemów, z jakimi codziennie mierzą się chorzy na raka. Efektem takiej rozmowy powinno być przekonanie rozmówców do wspierania comiesięcznymi, niewielkimi darowiznami działań na rzecz chorych.

Dlaczego to takie ważne? Regularne wsparcie pozwala nam lepiej zaplanować to, co robimy dla pacjentów i skupić się na bezpośredniej pomocy potrzebującym. Wspierają nas już tysiące osób, a dzięki Twojej pracy ta liczba może się zwiększać każdego dnia!
 
Jeśli szukasz pracy, w której liczy się człowiek – dołącz do nas!   

Praca, która ma sens!

Realny wpływ na rozwój organizacji

Jako Fundraiser będziesz bezpośrednio pozyskiwać wsparcie finansowe za pomocą metody Direct Dialogue. Dzięki Twojej pracy możemy funkcjonować i skutecznie prowadzić działania na rzecz chorych na nowotwory złośliwe.

Wyjątkowy zespół

Praca w młodym, dynamicznym i pełnym pasji zespole, którego główną ideą jest dobra atmosfera oraz zaufanie.

Profesjonalne szkolenia oraz warsztaty

Rozwój osobisty to podstawa własnego sukcesu i wzrostu organizacji. Zapewnimy profesjonalne warsztaty z największą dawką wiedzy i praktyk, które pomogą Ci nabrać niezbędne umiejętności do wykonywania zawodu.

Elastyczny grafik

Dzięki elastycznemu grafikowi możesz spokojnie oddawać się innym pasjom i mieć czas dla siebie.

Co oferujemy?
 • atrakcyjne wynagrodzenie i premie za skuteczność
 • elastyczny grafik pracy (max. 6h dziennie)
 • bonusy za polecenie osoby, którą zrekrutujemy do pracy
 • profesjonalne szkolenia i opiekę team leadera
 • młody, przyjazny zespół i wyjazdy integracyjne
 • umowę zlecenie
 • możliwość awansu, jeśli chcesz zostać z nami dłużej!
Szukamy Ciebie, jeśli:
 • lubisz rozmawiać i poznawać nowych ludzi
 • jesteś komunikatywny/a i mówisz biegle po polsku
 • masz ukończone 18 lat
 • możesz pracować minimum 18h w tygodniu
 • nie boisz się zmiennych warunków pogodowych i miejsc o dużym natężeniu ruchu (praca na zewnątrz)
 • poczucie misji i zmiana świata na lepsze to Twoje powołanie!

Dołącz do zespołu!

Zweryfikuj tożsamość naszego Fundraisera!

jak uzyskać zniżkę na przejazd?

WAŻNE:

Zniżka dostępna jest dla pacjentów korzystających z aplikacji iTaxi i płacących za przejazd w aplikacji (podpięta karta płatnicza)

 1. Pobierz i zainstaluj  aplikację iTaxi na swoim telefonie
 2. Kod zniżkowy dla użytkowników serwisu Alivia to FUNDACJAALIVIA 
 3. Każdy użytkownik może z kodu skorzystać dowolną ilość razy
 4. Użytkownik korzystający z kodu otrzymuje rabat w wysokości 10% kwoty rachunku (max 10 PLN na jeden przejazd) 

Fundacja Onkologiczna Alivia powstała w kwietniu 2010 roku. Założycielem jest Bartosz Poliński – starszy brat Agaty, u której 3 lata wcześniej, w wieku 28 lat, został zdiagnozowany zaawansowany rak. Rodzeństwo namówiło do współpracy innych.

W momencie diagnozy rokowania Agaty były niepomyślne. Rodzeństwo zmobilizowało się do poszukiwania najbardziej optymalnych metod leczenia. Nie było to łatwe – po drodze musieli zmierzyć się z niewydolnym systemem opieki onkologicznej, trudnościami formalnymi i problemami finansowymi. Szczęśliwie, udało się im pokonać te przeszkody. Agacie udało się również odzyskać zdrowie i odmienić fatalne rokowania. Doświadczenia te, stały się inspiracją do powołania organizacji, która pomaga pacjentom onkologicznym w trudnym procesie leczenia.

Fundacja naświetla problem występowania chorób nowotworowych u osób młodych. Propaguje także proaktywną postawę wobec choroby nowotworowej i przejęcie inicjatywy w jej leczeniu: zdobywanie przez chorych i bliskich jak największej ilości danych na temat danego przypadku, podejmowania decyzji dotyczących leczenia wspólnie z lekarzem. Podpowiada również sposoby ułatwiające szybkie dotarcie do kosztownych badań w ramach NFZ (kolejkoskop.pl), informacji o nowotworach złośliwych i ich leczeniu, jak również publikuje w języku polskim nowości onkologiczne ze świata na swojej stronie, jak i na profilu Alivii na Facebook’u.

W krytycznych sytuacjach fundacja pomaga organizować środki finansowe na świadczenia medyczne dla chorych, które nie są finansowane z NFZ. Zbiórkę funduszy umożliwia Onkozbiórka, które Alivia prowadzi dla potrzebujących.