Dołącz do grona Fundraiserów!

Naszym celem jest walka z rakiem. Pracuj z nami i pomóż nam skutecznie pomagać. Dodaj chorym odwagi!

Zawód Fundraiser

Fundraiser jest często wymieniany jako zawód przyszłości. To niezwykła osoba, która jest przedstawicielem danej organizacji i zajmuje się pozyskiwaniem środków na jej działalność.

W swojej pracy Fundraiser prowadzi rozmowy na temat działalności organizacji oraz przekonuje ludzi do wsparcia naszych akcji i kampanii.

Aby okazać się dobrym i skutecznym fundraiserem powinno się posiadać wiele różnorodnych cech, kompetencji, jak również wiedzę i umiejętności.

Fundraiser ma szansę na pracę i rozwój w prestiżowej organizacji, a także realny wpływ na stan polskiej onkologii i edukację innych w tym zakresie.

Praca, która ma sens!

Realny wpływ na rozwój organizacji

Jako Fundraiser będziesz bezpośrednio pozyskiwać wsparcie finansowe za pomocą metody Direct Dialogue. Dzięki Twojej pracy możemy funkcjonować i skutecznie prowadzić działania na rzecz chorych na nowotwory złośliwe.

Wyjątkowy zespół

Praca w młodym, dynamicznym i pełnym pasji zespole, którego główną ideą jest dobra atmosfera oraz zaufanie.

Profesjonalne szkolenia oraz warsztaty

Rozwój osobisty to podstawa własnego sukcesu i wzrostu organizacji. Zapewnimy profesjonalne warsztaty z największą dawką wiedzy i praktyk, które pomogą Ci nabrać niezbędne umiejętności do wykonywania zawodu.

Elastyczny grafik

Dzięki elastycznemu grafikowi możesz spokojnie oddawać się innym pasjom i mieć czas dla siebie.

Co oferujemy?
 • atrakcyjne wynagrodzenie i premie za skuteczność
 • elastyczny grafik pracy (max. 6h dziennie)
 • bonusy za polecenie osoby, którą zrekrutujemy do pracy
 • profesjonalne szkolenia i opiekę team leadera
 • młody, przyjazny zespół i wyjazdy integracyjne
 • umowę zlecenie
 • możliwość awansu, jeśli chcesz zostać z nami dłużej!
Szukamy Ciebie, jeśli:
 • lubisz rozmawiać i poznawać nowych ludzi
 • jesteś komunikatywny/a i mówisz biegle po polsku
 • masz ukończone 18 lat
 • możesz pracować minimum 18h w tygodniu
 • nie boisz się zmiennych warunków pogodowych i miejsc o dużym natężeniu ruchu (praca na zewnątrz)
 • poczucie misji i zmiana świata na lepsze to Twoje powołanie!

Dołącz do zespołu!

Zweryfikuj tożsamość naszego Fundraisera!

jak uzyskać zniżkę na przejazd?

WAŻNE:

Zniżka dostępna jest dla pacjentów korzystających z aplikacji iTaxi i płacących za przejazd w aplikacji (podpięta karta płatnicza)

 1. Pobierz i zainstaluj  aplikację iTaxi na swoim telefonie
 2. Kod zniżkowy dla użytkowników serwisu Alivia to FUNDACJAALIVIA 
 3. Każdy użytkownik może z kodu skorzystać dowolną ilość razy
 4. Użytkownik korzystający z kodu otrzymuje rabat w wysokości 10% kwoty rachunku (max 10 PLN na jeden przejazd) 

Fundacja Onkologiczna Alivia powstała w kwietniu 2010 roku. Założycielem jest Bartosz Poliński – starszy brat Agaty, u której 3 lata wcześniej, w wieku 28 lat, został zdiagnozowany zaawansowany rak. Rodzeństwo namówiło do współpracy innych.

W momencie diagnozy rokowania Agaty były niepomyślne. Rodzeństwo zmobilizowało się do poszukiwania najbardziej optymalnych metod leczenia. Nie było to łatwe – po drodze musieli zmierzyć się z niewydolnym systemem opieki onkologicznej, trudnościami formalnymi i problemami finansowymi. Szczęśliwie, udało się im pokonać te przeszkody. Agacie udało się również odzyskać zdrowie i odmienić fatalne rokowania. Doświadczenia te, stały się inspiracją do powołania organizacji, która pomaga pacjentom onkologicznym w trudnym procesie leczenia.

Fundacja naświetla problem występowania chorób nowotworowych u osób młodych. Propaguje także proaktywną postawę wobec choroby nowotworowej i przejęcie inicjatywy w jej leczeniu: zdobywanie przez chorych i bliskich jak największej ilości danych na temat danego przypadku, podejmowania decyzji dotyczących leczenia wspólnie z lekarzem. Podpowiada również sposoby ułatwiające szybkie dotarcie do kosztownych badań w ramach NFZ (kolejkoskop.pl), informacji o nowotworach złośliwych i ich leczeniu, jak również publikuje w języku polskim nowości onkologiczne ze świata na swojej stronie, jak i na profilu Alivii na Facebook’u.

W krytycznych sytuacjach fundacja pomaga organizować środki finansowe na świadczenia medyczne dla chorych, które nie są finansowane z NFZ. Zbiórkę funduszy umożliwia Onkozbiórka, które Alivia prowadzi dla potrzebujących.