Dołącz do walki z rakiem!

Nie moglibyśmy działać, gdyby nie wsparcie naszych Darczyńców. To właśnie regularne wpłaty pozwalają nam funkcjonować i skutecznie prowadzić działania na rzecz chorych na nowotwory złośliwe.

monster-aim (1)

Regularne wsparcie

Darowizna będzie powtarzana raz na miesiąc

Twoje wsparcie to konkretna pomoc dla chorych!

Zostań Pogromcą raka!

Rak to wyjątkowo trudny przeciwnik. Rujnuje nie tylko zdrowie, ale często również budżet osób chorych i ich rodzin.

Dlatego pomagamy chorym na raka w finansowaniu nierefundowanych terapii, prywatnych konsultacji, niezbędnych badań i dojazdów do ośrodka leczenia. Ułatwiamy również powrót do sprawności i aktywnego życia, refundując wydatki na rehabilitację i niezbędne artykuły medyczne.

Regularna pomoc jest dla nas niezwykle istotna. Pozwala nam przewidzieć jakimi środkami będziemy dysponować w następnych miesiącach, a dzięki temu – skuteczniej pomagać chorym na raka.

Wesprzyj nasze działania za pomocą płatności subskrypcyjnych. To łatwy, wygodny i szybki sposób na regularne wsparcie. Wystarczy, że określisz kwotę miesięcznej darowizny oraz wypełnisz krótki formularz. Dołącz do niezwykłego grona Pogromców Raka!

Nasza wizja

ZMIENIĆ ZŁOŚLIWEGO RAKA W ŁAGODNĄ CHOROBĘ

Wierzymy, że przyjdzie dzień, kiedy nawet zaawansowany rak stanie się całkowicie wyleczalny, a jego okrutny charakter będzie tylko wspomnieniem, tak jak cholery, dżumy i wielu innych, początkowo śmiertelnych i strasznych dla ludzkości schorzeń.

WSPIERAĆ POLSKĄ ONKOLOGIĘ I SŁUŻBĘ ZDROWIA

Alivia prowadzi działania rzecznicze, zwracając uwagę decydentów na problemy polskiej onkologii i skłaniając do wprowadzania zmian, korzystnych dla pacjentów onkologicznych.

EDUKOWAĆ, UŚWIADAMIAĆ, REPREZENTOWAĆ

To wiedza zmienia niemożliwe w możliwe. Dlatego dbamy, by być na bieżąco i dostarczać nowości ze światowej onkologii w przystępny sposób. Każdy dzień opóźnienia w postawieniu diagnozy wiąże się z ryzykiem braku możliwości skutecznego leczenia.

DOSTARCZAĆ PRAKTYCZNE NARZĘDZIA DLA PACJENTA

Dążymy do tego, by zapewnić ludziom chorym na raka narzędzia, dzięki którym będą mogli odważnie korzystać ze zdobyczy światowej medycyny i wygrywać z chorobą każdego dnia.

Nasi podopieczni

0 mln
złotych przekazaliśmy podopiecznym
0 tys.
opinii o lekarzach i ośrodkach w Polsce
0
merytorycznych odpowiedzi na problem
0 tys.
osób znalazło najkrótszą kolejkę do badania

Magazyn fundacji alivia

W każdym numerze znajdą się informacje dotyczące naszych kampanii społecznych oraz wydarzeń, które organizujemy.

image/svg+xml

Ważne dokumenty

Poniżej znajdziesz najważniejsze dokumenty opisujące działalność naszej Fundacji.