Kwiecień 2018: Prawie 400 000 złotych na walkę z rakiem

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

W kwietniu wypłaciliśmy naszym Podopiecznym aż 399 834 zł na wydatki związane z chorobą nowotworową. Maciej Brdak, tata dwójki dzieci, który walczy z nowotworem mózgu, rozpoczął leczenie immunologiczne w Kolonii, które pochłonęło już kwotę ponad 47 000 zł, a Marcin Chebel kontynuuje terapię w tym samym ośrodku.

Paweł Konrad, lekarz i tata 2-letniej Ali wykupił leki warte ponad 13 000 zł, a 26-letnia Ania Kułak zmagająca się z guzem mózgu przeszła operację ratującą wzrok, kosztującą ponad 10 000 zł.

Mama 2-letniej Oli, Paulina Gonsak, opłaciła w kwietniu koszty leków, badań, konsultacji, rehabilitacji i dojazdów na kwotę ponad 6 000 zł, a Joanna Maciejska-Tul, pielęgniarka zmagająca się z rakiem trzustki, na dojazdy i leczenie wydała ponad 3000 zł.

W ostatnim miesiącu przekazaliśmy środki również wielu innym osobom oraz rozpoczęliśmy zbiórkę pieniędzy dla 11 chorych. Wśród nich znajduje się Joanna Stachurska, dla której dzięki pomocy wielu darczyńców udało się już zebrać 15 000 zł, co pozwoli na zakup pierwszej dawki nierefundowanego leku.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

Naszych Podopiecznych wsparło w kwietniu ponad 1700 darczyńców. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w walkę z rakiem i prosimy o dalszą pomoc! To dzięki Wam chorzy mogą walczyć o życie!

DZIAŁAJ TERAZ!

Pacjenci onkologiczni z obniżoną odpornością, szczególnie podczas immunoterapii, chemioterapii i radioterapii, to grupa wyjątkowo narażona na zachorowania wirusowe. Zgłaszając się do szpitala – ryzykują życiem.

Aktualności