Dołącz do walki z rakiem!

Nie moglibyśmy działać, gdyby nie wsparcie naszych Darczyńców. To właśnie regularne wpłaty pozwalają nam funkcjonować i skutecznie prowadzić działania na rzecz chorych na nowotwory złośliwe.

monster-aim (1)

Magazyn fundacji alivia

W każdym numerze znajdą się informacje dotyczące naszych kampanii społecznych oraz wydarzeń, które organizujemy.

image/svg+xml

Ważne dokumenty

Poniżej znajdziesz najważniejsze dokumenty opisujące działalność naszej Fundacji.

  Przekaż 1% podatku - wpisz KRS 0000358654

  Fundacja Alivia pomaga chorym na raka w finansowaniu nierefundowanych terapii, konsultacji, niezbędnych badań i dojazdu do ośrodka leczenia. Rozlicz PIT i przekaż 1% podatku dla chorych na raka! Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli dalej pomagać chorym walczyć o najlepsze leczenie, ich zdrowie i dłuższe życie.

  Inne formy wsparcia

  Zorganizuj zbiórkę na Facebooku

  Wykorzystaj siłę mediów społecznościowych i zbierz pieniądze na walkę z rakiem! Facebook umożliwia organizowanie charytatywnych zbiórek pieniędzy na rzecz zarejestrowanych w serwisie organizacji non-profit. Jedną z nich jest Fundacja Onkologiczna Alivia. Nie ma żadnych formalności – wystarczy, że posiadasz odrobinę zapału i klikniejsz poniższy przycisk.

  Nawiąż współpracę jako firma

  Wiemy jak sprawnie i profesjonalnie budować relacje oraz wspólnie realizować projekty. Chętnie podzielimy się wiedzą na temat społecznie odpowiedzialnego biznesu oraz pokażemy jakie korzyści może przynieść komercyjnym firmom. Zapoznaj się z naszą ofertą!

  Wystaw przedmiot na aukcję charytatywną

  W serwisie charytatywni.allegro.pl możesz sprzedawać i kupować przedmioty, a cały dochód przeznaczyć na walkę z rakiem. Na konto sprzedającego trafiają tylko pieniądze za przesyłkę. Wystawianie ofert jest bezpłatne. Organizując aukcję charytatywną, możesz zachęcać innych nie tylko do licytowania, ale również do przyłączenia się do akcji i wystawiania własnych przedmiotów.

  Zostań naszym wolontariuszem

  Im nas więcej, tym jesteśmy mocniejsi. Dlatego zapraszamy uśmiechnięte osoby do wolontariatu w naszej Fundacji! Użyj swojej wiedzy i talentu do walki z rakiem! Szukamy osób, które pomogą w codziennej pracy biura oraz chcę wspierać naszych Podopiecznych. Może szukamy właśnie Ciebie?

  Poproś gości weselnych o wsparcie

  W ostatnich latach coraz więcej Par Młodych decyduje się na poproszenie swoich Gości, aby wsparli fundację. W ten sposób, wstępując na nową drogę życia, można pomóc innym w walce o ich życie. Wystarczy, że poinformujecie nas, że chcecie wesprzeć Alivię, a prześlemy Wam specjalne materiały ślubne zaprojektowane przez Mariannę Sztymę.

  Uwzględnij Fundację w testamencie

  Zabezpieczenie przyszłości Twojej rodziny i najbliższych jest najważniejsze – to dla nas oczywiste. Pragniemy tylko przypomnieć o możliwości uwzględnienia w testamencie organizacji pozarządowych. Czyniąc taki zapis, pozostawiasz po sobie trwały ślad i w konkretny sposób wpływasz na polepszenie jakości życia pacjentów onkologicznych. Chętnie pomożemy Ci we wszystkich formalnościach!

  Nasi podopieczni