Nawiąż współpracę jako firma!

Odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstw jest ważnym narzędziem w budowaniu wewnętrznej oraz zewnętrznej pozycji firmy i ma realne przełożenie na realizację wyników biznesowych. Zostań partnerem naszej Fundacji!

Oferta szkoleniowa

Zamów szkolenie na którym Twoi pracownicy dowiedzą się, jak zapobiegać rakowi i co zrobić, jeżeli przyjdzie im rozpocząć walkę. Dodatkowe materiały pomogą uczestnikom podsumować wykład i dowiedzieć się więcej o profilaktyce nowotworowej.

Nasza gwarancja

Profesjonalizm

Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z największymi firmami w Polsce. W opinii naszych partnerów jesteśmy transparentni, efektywni i godni zaufania. Posiadamy też wypracowane standardy komunikacji z biznesem.

Rozpoznawalność

Jesteśmy jedną z największych fundacji onkologicznych w Polsce. Nasza komunikacja dociera do ponad 5 milionów odbiorców rocznie. Regularnie pojawiamy się też w telewizji, prasie i innych mediach.

Wyniki

Wspieranie działań dobroczynnych ma przełożenie na realizację wyników biznesowych. 80% ludzi chętniej wybiera produkty firm, które są zaangażowane społecznie.

Realny wpływ na rzeczywistość

Rak to nie jest problem marginalnej grupy. Co czwarty z nas zachoruje na nowotwór, niemal każdy spotka się z tą chorobą wśród bliskich i przyjaciół. Dlatego wszyscy musimy podjąć działania w tym temacie.

jak uzyskać zniżkę na przejazd?

WAŻNE:

Zniżka dostępna jest dla pacjentów korzystających z aplikacji iTaxi i płacących za przejazd w aplikacji (podpięta karta płatnicza)

  1. Pobierz i zainstaluj  aplikację iTaxi na swoim telefonie
  2. Kod zniżkowy dla użytkowników serwisu Alivia to FUNDACJAALIVIA 
  3. Każdy użytkownik może z kodu skorzystać dowolną ilość razy
  4. Użytkownik korzystający z kodu otrzymuje rabat w wysokości 10% kwoty rachunku (max 10 PLN na jeden przejazd) 

Fundacja Onkologiczna Alivia powstała w kwietniu 2010 roku. Założycielem jest Bartosz Poliński – starszy brat Agaty, u której 3 lata wcześniej, w wieku 28 lat, został zdiagnozowany zaawansowany rak. Rodzeństwo namówiło do współpracy innych.

W momencie diagnozy rokowania Agaty były niepomyślne. Rodzeństwo zmobilizowało się do poszukiwania najbardziej optymalnych metod leczenia. Nie było to łatwe – po drodze musieli zmierzyć się z niewydolnym systemem opieki onkologicznej, trudnościami formalnymi i problemami finansowymi. Szczęśliwie, udało się im pokonać te przeszkody. Agacie udało się również odzyskać zdrowie i odmienić fatalne rokowania. Doświadczenia te, stały się inspiracją do powołania organizacji, która pomaga pacjentom onkologicznym w trudnym procesie leczenia.

Fundacja naświetla problem występowania chorób nowotworowych u osób młodych. Propaguje także proaktywną postawę wobec choroby nowotworowej i przejęcie inicjatywy w jej leczeniu: zdobywanie przez chorych i bliskich jak największej ilości danych na temat danego przypadku, podejmowania decyzji dotyczących leczenia wspólnie z lekarzem. Podpowiada również sposoby ułatwiające szybkie dotarcie do kosztownych badań w ramach NFZ (kolejkoskop.pl), informacji o nowotworach złośliwych i ich leczeniu, jak również publikuje w języku polskim nowości onkologiczne ze świata na swojej stronie, jak i na profilu Alivii na Facebook’u.

W krytycznych sytuacjach fundacja pomaga organizować środki finansowe na świadczenia medyczne dla chorych, które nie są finansowane z NFZ. Zbiórkę funduszy umożliwia Onkozbiórka, które Alivia prowadzi dla potrzebujących.