Nawiąż współpracę jako firma!

Odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstw jest ważnym narzędziem w budowaniu wewnętrznej oraz zewnętrznej pozycji firmy i ma realne przełożenie na realizację wyników biznesowych. Zostań partnerem naszej Fundacji!

Oferta szkoleniowa

Zamów szkolenie na którym Twoi pracownicy dowiedzą się, jak zapobiegać rakowi i co zrobić, jeżeli przyjdzie im rozpocząć walkę. Dodatkowe materiały pomogą uczestnikom podsumować wykład i dowiedzieć się więcej o profilaktyce nowotworowej.

Współpraca z nami gwarantuje

Profesjonalizm

Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z największymi firmami w Polsce. W opinii naszych partnerów jesteśmy transparentni, efektywni i godni zaufania. Posiadamy też wypracowane standardy komunikacji z biznesem.

Rozpoznawalność

Jesteśmy jedną z największych fundacji onkologicznych w Polsce. Nasza komunikacja dociera do ponad 5 milionów odbiorców rocznie. Regularnie pojawiamy się też w telewizji, prasie i innych mediach.

Wyniki

Wspieranie działań dobroczynnych ma przełożenie na realizację wyników biznesowych. 80% ludzi chętniej wybiera produkty firm, które są zaangażowane społecznie.

Realny wpływ na rzeczywistość

Rak to nie jest problem marginalnej grupy. Co czwarty z nas zachoruje na nowotwór, niemal każdy spotka się z tą chorobą wśród bliskich i przyjaciół. Dlatego wszyscy musimy podjąć działania w tym temacie.