Pomagamy razem z Fundacją BNP Paribas!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Do grona firm i fundacji które razem z nami działają na rzecz pomocy osobom chorym dołączyła Fundacją BNP Paribas!

Bardzo się cieszymy, że pracownicy BNP Paribas wybrali Fundację Onkologiczną Alivia i naszych podopiecznych jako adresatów ich wsparcia realizowanego w ramach akcji “Wspieram cały rok”, organizowanej przez Fundację BNP Paribas. 

Choroby nowotworowe to jedna z głównych przyczyn śmierci osób w wieku produkcyjnym w Polsce. Statystycznie – co czwarty Polak zachoruje na raka. W tym kontekście zaangażowanie osób pracujących ma dla nas dodatkową wartość: z jednej strony fundacja otrzymuje wsparcie, dzięki któremu może skutecznie pomagać chorym na nowotwory złośliwe w walce o zdrowie i życie, z drugiej strony  – świadomość występowania chorób nowotworowych, a co za tym idzie – czujność onkologiczna, wzrasta wśród zatrudnionych w BNP Paribas. Ta czujność może również uratować życie, bo wczesne wykrycie raka zwiększa szansę na jego wyleczenie. 

Współpracując z Fundacją BNP Paribas mamy poczucie, że rozwijamy ideę biznesu odpowiedzialnego społecznie w najlepszej z możliwych form, współtworząc miejsce pracy, które nie tylko daje możliwości osobistego rozwoju, ale też promuje wartości ważne dla pracowników, którzy w nich pracują.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

Jesteśmy ogromnie wdzięczni, za zaufanie, którym nas obdarzono i gratulujemy BNP Paribas tak cennej inicjatywy!

DZIAŁAJ TERAZ!

Pacjenci onkologiczni z obniżoną odpornością, szczególnie podczas immunoterapii, chemioterapii i radioterapii, to grupa wyjątkowo narażona na zachorowania wirusowe. Zgłaszając się do szpitala – ryzykują życiem.

Aktualności