ОNKOUKRAINA

Z wielkim niepokojem i solidarnością myślimy o obywatelach Ukrainy, a w szczególności o ukraińskich pacjentach onkologicznych. Wielu z nich może być zmuszonych do opuszczenia kraju, a ich dalsza diagnostyka i leczenie staną pod znakiem zapytania. Oferujemy wsparcie chorym na raka uchodźcom z Ukrainy. Będziemy na bieżąco aktualizować niezbędne informacje i linki przydatne dla ukraińskich pacjentów onkologicznych.

W wyniku działań wojennych na Ukrainie znalazłeś się w Polsce. Jesteś w trakcie leczenia onkologicznego, lub diagnozy nowotworu? Boisz się przerwania leczenia? Nie wiesz gdzie się udać po pomoc?

Zapoznaj się z informacjami z naszych artykułów i poniższych linków. Jeśli nie znalazłeś w nich odpowiedzi, wypełnij formularz, a my doradzimy! 

Kontakt mailowy: [email protected]

Możliwość kontaktu za pośrednictwem Viber’a pod numerem +48 789 414 406 (może być wiadomość w języku ukraińskim, rosyjskim, polskim lub angielskim). 

Nasza Fundacja działa w celu pomocy osobom chorym na nowotwory i ich rodzinom w kwestiach organizacyjnych i formalnych, jak również oferuje pomoc w podejmowaniu kroków interwencyjnych.

Podejmiemy wszystkie możliwe działania, aby Ci pomóc.

Projekt bez tytułu (1)

informacje

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami

Nie znalazłeś odpowiedzi lub pomocy w naszych artykułach i linkach? 

Napisz do nas maila, a my doradzimy!  

Podejmiemy wszystkie możliwe działania, aby Ci pomóc. 

Przesyłając swoje zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Zobacz treść klauzuli informacyjnej

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Onkologiczna Alivia z siedzibą w Warszawie, ul. Niedźwiedzia 4C, 02-737, Warszawa  (dalej Administrator). W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kontaktować się z Administratorem drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej: [email protected] lub listownie na adres korespondencyjny podany powyżej. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w celu udzielenia odpowiedzi na pytania przesłane poprzez formularz kontaktowy, a także na podstawie art. 9 ust. 2 lit. a) RODO, tj. wyrażonej przez Państwa zgody na przetwarzanie danych dotyczących zdrowia. Przysługuje Państwu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych i ich poprawienia, żądania ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, z przyczyn dotyczących Państwa szczególnej sytuacji, wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Państwu również prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego do czasu wycofania zgody, poprzez przesłanie informacji na dane kontaktowe wskazane powyżej. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą podlegały profilowaniu.

i sprawdź naszą politykę prywatności.

patronat honorowy

partnerzy kampanii

logo_rzecznik_praw_pacjenta
@@PNG_logo_Polskie Forum Migracyjne

patronat honorowy

logo_rzecznik_praw_pacjenta

partnerzy kampanii

@@PNG_logo_Polskie Forum Migracyjne