Kwiecień 2019: Prawie 400 000 zł przekazane pacjentom

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

W ubiegłym miesiącu sfinansowaliśmy wydatki naszych Podopiecznych na kwotę w sumie 388 157 zł. Z pieniędzy tych skorzystały m.in. Justyna z Gdańska i Ola z Rydułtowów, które kupiły kolejne dawki nierefundowanych leków. W obu przypadkach był to koszt ok. 24 000 zł. Leczenie kontynuuje też Ewa z Białegostoku, mama dwóch córeczek, która potrzebuje 20 000 zł miesięcznie na lek na raka piersi. Z kolei Agata z Poznania i Iwona z Chynowa zapłaciły ok. 13 000 zł za miesiąc leczenia raka jelita.

Dzięki pomocy Darczyńców mogliśmy przekazać pieniądze również 94 innym pacjentom, którzy sami nie są w stanie pokryć kosztów leków, rehabilitacji, badań, konsultacji u lekarzy i częstych dojazdów do szpitala. Jesteśmy wdzięczni każdemu z ponad 2600 osób, które zdecydowały się wesprzeć naszych Podopiecznych!

Mamy też nadzieję na Wasze dalsze wsparcie! W kwietniu do naszej fundacji dołączyło 12 kolejnych pacjentów i obecnie prowadzimy zbiórki dla 335 osób. Tylko dzięki Wam mają szansę wygrać walkę z rakiem!

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

DZIAŁAJ TERAZ!

Co czwarty z nas zachoruje na nowotwór, niemal każdy spotka się z tą chorobą wśród bliskich i przyjaciół. Dlatego nie możemy pozwolić, aby ludzie dalej

Aktualności