Luty 2018: Obejmujemy pomocą 23 nowych Podopiecznych

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Najkrótszy miesiąc w roku był u nas bardzo intensywny! Do naszego Programu Skarbonka dołączyło 23 chorych, którym pomagamy w zbiórce środków na leczenie. Wśród nich znajduje się Joanna Pisarek, pielęgniarka i samotna mama dwójki dzieci, dla której udało się już zebrać ponad 56 000 zł, co pozwoli na zakup dwóch dawek nierefundowanego leku. Z kolei 34-letni Piotr Szczepanik, który potrzebuje 220 000 zł na protonoterapię w Czechach, dzięki pomocy wspaniałych darczyńców, ma już w swojej “skarbonce” ponad 38 000 zł.

W lutym pomogliśmy też m.in. Mirosławowi Janiszewskiemu, który walczy z rakiem płuc i dzięki zebranym środkom opłacił leki warte 7000 zł. Barbara Biała, mama dwóch nastolatek, spożytkowała 11 000 zł na nierefundowany lek i dojazdy do szpitala, a Małgorzata Jenorowska, która zmaga się z nawrotem i przerzutami raka piersi, przyjęła kolejną dawkę leku wartą ponad 17 000 zł. W sumie, przez cały miesiąc, przekazaliśmy naszym Podopiecznym 330 397 zł na niezbędne wydatki związane z chorobą.

Nie byłoby to możliwe bez wsparcia Dobrych Ludzi! W lutym ponad 3200 osób dokonało darowizny na rzecz naszych Podopiecznych. Jesteśmy wdzięczni każdemu z nich!

 

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

DZIAŁAJ TERAZ!

Pacjenci onkologiczni z obniżoną odpornością, szczególnie podczas immunoterapii, chemioterapii i radioterapii, to grupa wyjątkowo narażona na zachorowania wirusowe. Zgłaszając się do szpitala – ryzykują życiem.

Aktualności