O życiu z rakiem i po raku: Praktyczny poradnik dla każdego

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

“O życiu z rakiem i po raku: Praktyczny poradnik dla każdego” pod redakcją naukową prof Krystyny de Walden-Gałuszko to nowa publikacja od Fundacji Polska Liga Walki z Rakiem.

Przygotowana przez doświadczonych lekarzy i psychologów, książka powstała z myślą o osobach żyjących z rakiem, a także tych, którym udało się zakończyć leczenie. Jest odpowiedzią na konkretne i najczęściej zadawane pytania pacjentów.

Czytelnicy znajdą w poradniku praktyczne informacje na temat nowotworów, ich leczenia, praw pacjentów; porady dotyczące odżywiania, uśmierzania bólu, zmęczenia i kłopotów ze snem, a także radzenia sobie z przykrymi dolegliwościami. Książka przeznaczona jest dla dorosłych i młodych dorosłych.

Książka dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych pod adresem email: barbara.kochman@ligawalkizrakiem.pl
W mailu prosimy o podanie adresu wysyłki.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

Publikacja powstała dzięki naszemu wsparciu.

DZIAŁAJ TERAZ!

Moglibyśmy uniknąć zgonów ponad 30 tysięcy osób rocznie – 30 tysięcy naszych najbliższych, którzy mogliby żyć – gdyby dostęp do leczenia był na wyższym poziomie.

Aktualności