Projekt Alivii wśród zwycięzców konkursu “Poznaj e-wolontariat!”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

gala konkursu poznaj e-wolontariatProjekt Nowości Onkologiczne prowadzony przez Fundację Alivia zajął II miejsce w konkursie “Poznaj e-wolontariat” organizowanym przez Fundację Dobra Sieć, Fundację Orange i Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.

Nowości onkologiczne to działanie, dzięki któremu każda zainteresowana osoba znajdzie na stronie fundacji przygotowane przez e-wolontariuszy tłumaczenia na język polski różnorodnych zagranicznych tekstów medycznych o tematyce onkologicznej – m.in. światowe doniesienia o postępach w onkologii, nowych terapiach, metodach diagnostycznych i profilaktyce. Oprócz popularyzowania wiedzy, celem projektu jest również dodawanie nadziei nieuleczalnie chorym na to, że ich chorobę uda się za pomocą nowych terapii ustabilizować lub nawet wyleczyć.

Serdecznie dziękujemy Kapitule i Głosującym za uznanie, a Wolontariuszom – za ich ciężką pracę i wsparcie projektu i chorych!

DZIAŁAJ TERAZ!

Pacjenci onkologiczni z obniżoną odpornością, szczególnie podczas immunoterapii, chemioterapii i radioterapii, to grupa wyjątkowo narażona na zachorowania wirusowe. Zgłaszając się do szpitala – ryzykują życiem.

Aktualności