Dary z Wielkanocnej Zbiórki trafiły do potrzebujących!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

W ostatnich dniach produkty otrzymane w ramach naszej Wielkanocnej Zbiórki dostarczyliśmy do potrzebujących – podopiecznych Hospicjum Onkologicznego Św. Krzysztofa oraz dzieci i młodzieży z Kliniki Onkologii Instytutu Matki i Dziecka.

W zbiórkę zaangażowało się 6 instytucji: Apteka Gemini, Novartis, Takeda, Janssen, MSD, Spółdzielnia Mieszkaniowa Potok Górny.

Zebraliśmy 2639 różnych produktów, w tym prawie 300 rolek papieru toaletowego, 50 bidonów, 35 worków na śmieci, 42 różne pluszaki, 1 skarpetki i 1 gumową kaczkę do kąpieli 🙂

Dziękujemy wszystkim pracownikom wymienionych instytucji, którzy zdecydowali się na pomoc pacjentom! Szczególne podziękowania dla naszych wolontariuszy: Natalii, Agnieszki, Doroty, Magdy, Marleny, Uli, Justyny, Moniki i Adriana, którzy pomogli przy pakowaniu, rozdzielaniu i zawożeniu darów!

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

paczki z wielkanocnej zbiórki

adrian, wolontariusz fundacji alivia pomaga przy wielkanocnej zbiórce

DZIAŁAJ TERAZ!

Pacjenci onkologiczni z obniżoną odpornością, szczególnie podczas immunoterapii, chemioterapii i radioterapii, to grupa wyjątkowo narażona na zachorowania wirusowe. Zgłaszając się do szpitala – ryzykują życiem.

Aktualności