Grudzień 2020: 300 tys. zł na leczenie dla Podopiecznych

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Walka o życie i zdrowie bywa często bardzo kosztowna. W ubiegłym miesiącu, dzięki wsparciu Darczyńców, przekazaliśmy naszym Podopiecznym 298 990 zł na pokrycie wydatków związanych z chorobą nowotworową i jej leczeniem. Środki zostały wypłacone 120 osobom.

Wśród nich są Joanna z Głogowa, która mogła kontynuować nierefundowane leczenie onkologiczne, rehabilitację oraz specjalistyczną dietę. Aleksandra z Gdyni, która zmaga się z nowotworem piersi z przerzutami do kości przyjęła kolejne dawki denosumabu, natomiast Barbara z Warszawy wykonała kosztowne badania diagnostyczne, które pomogą w doborze leczenia celowanego. Marcin z Nowego Miasta Lubawskiego rozpoczął leczenie immunoterapeutyczne raka płuc, a Małgorzata z Piaseczna, cierpiąca na nowotwór mózgu, mogła kupić niezbędne urządzenia do rehabilitacji.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za okazane wsparcia, tak potrzebne naszym Podopiecznym.

W grudniu do grona 351 Podopiecznych Fundacji Onkologicznej Alivia dołączyło 9 kolejnych pacjentów: Anna Bielecka, Leokadia Dudek, Wiktoria Kot, Barbara Lewińska, Andrzej Grabowski, Barbara Sut, Jerzy Napierała, Adrian Materna oraz Jadwiga Dzieża. Zapraszamy do poznania naszych Podopiecznych na ich stronach i wsparcia ich zmagań o zdrowie.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

Jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego na walkę z rakiem lub znasz taką osobę, dowiedz się więcej o naszym programie. Zakładając zbiórkę poprzez Skarbonkę można zbierać środki m.in. z 1% podatku.

DZIAŁAJ TERAZ!

Moglibyśmy uniknąć zgonów ponad 30 tysięcy osób rocznie – 30 tysięcy naszych najbliższych, którzy mogliby żyć – gdyby dostęp do leczenia był na wyższym poziomie.

Aktualności