Listopad: prawie 300 tys. zł przekazane chorym na raka

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Dzięki hojności Darczyńców w ubiegłym miesiącu przekazaliśmy naszym Podopiecznym 296 636 zł. Środki te pozwoliły im rozpocząć bądź kontynuować leczenie.

Jednym z 123 Podopiecznych, którzy otrzymali wsparcie, był Jacek z Pruszcza Gdańskiego zmagający się z nowotworem zlokalizowanym w kręgosłupie. Dzięki pozyskanym środkom opłacił ponad półroczną rehabilitację, pozwalającą zachować mu samodzielność. Również Lidia ze Szczawna-Zdroju miała możliwość skorzystania z aż 25 zabiegów rehabilitacyjnych potrzebnych jej po mastektomii piersi.

Z kolei Violetta z Jabłonny po raz kolejny mogła kupić bardzo drogi lek wskazany przy leczeniu raka piersi – abemacyklib. Także Ernest z Warszawy, zmagający się z nowotworem jelita grubego, kontynuuje nierefundowane leczenie regorafenibem.

Magda z Warszawy natomiast miała szansę poddać się zabiegowi operacyjnemu wykonanemu w celu diagnostycznym i leczniczym.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

Składamy serdeczne podziękowania Darczyńcom, którzy dokonali wpłat i podali pomocną dłoń najbardziej potrzebującym.

Aktualnie prowadzimy zbiórki dla 350 chorych. W październiku do grona naszych Podopiecznych dołączyło 11 kolejnych osób: Agnieszka Pietruszkiewicz, Justyna Tałach-Sotwin, Sylwester Stachura, Barbara Piąstka, Beata Niedźwiadek, Władysława Kosela, Agnieszka Kołakowska, Maria Bertholz, Aneta Pieprzny, Bogumiła Wyrzykowska oraz Piotr Dębski. Zapraszamy do zapoznania się z ich profilami i wsparcia ich w walce o życie i zdrowie.

Jeśli wydatki związane z leczeniem raka przekraczają Twoje możliwości, dowiedz się na naszej stronie internetowej, jak założyć Skarbonkę i rozpocząć zbiórkę pieniędzy!

DZIAŁAJ TERAZ!

Moglibyśmy uniknąć zgonów ponad 30 tysięcy osób rocznie – 30 tysięcy naszych najbliższych, którzy mogliby żyć – gdyby dostęp do leczenia był na wyższym poziomie.

Aktualności