KRS 0000358654

Kup płytę Ewy Chodakowskiej i pomóż chorym na raka

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Ewa Chodakowska wspiera kampanię Wojna z rakiem! Na aukcji na Charytatywni Allegro macie szansę wylicytować jej płytę z autografem. Dzięki temu wymodelujecie sylwetkę, zgubicie zbędne kilogramy, i jednocześnie pomożecie chorym na raka.

Płyta „Metamorfoza. Trening Funkcjonalny” to program ćwiczeń z użyciem piłki i bez piłki. Zawiera ćwiczenia na płaski brzuch, smukłe uda i krągłe pośladki. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc chorym w najtrudniejszej sytuacji zdrowotnej i materialnej.

Zachęcamy do licytowania, aukcja trwa do 29 kwietnia 🙂

charytatywni.allegro.pl/plyta-ewy-chodakowskiej-metamorfoza-z-autografem-i4559255

Zapisz się, aby otrzymywać najświeższe informacje ze świata onkologii!

Fundacja Onkologiczna Alivia powstała w kwietniu 2010 roku. Założycielem jest Bartosz Poliński – starszy brat Agaty, u której 3 lata wcześniej, w wieku 28 lat, został zdiagnozowany zaawansowany rak. Rodzeństwo namówiło do współpracy innych.

W momencie diagnozy rokowania Agaty były niepomyślne. Rodzeństwo zmobilizowało się do poszukiwania najbardziej optymalnych metod leczenia. Nie było to łatwe – po drodze musieli zmierzyć się z niewydolnym systemem opieki onkologicznej, trudnościami formalnymi i problemami finansowymi. Szczęśliwie, udało się im pokonać te przeszkody. Agacie udało się również odzyskać zdrowie i odmienić fatalne rokowania. Doświadczenia te, stały się inspiracją do powołania organizacji, która pomaga pacjentom onkologicznym w trudnym procesie leczenia.

Fundacja naświetla problem występowania chorób nowotworowych u osób młodych. Propaguje także proaktywną postawę wobec choroby nowotworowej i przejęcie inicjatywy w jej leczeniu: zdobywanie przez chorych i bliskich jak największej ilości danych na temat danego przypadku, podejmowania decyzji dotyczących leczenia wspólnie z lekarzem. Podpowiada również sposoby ułatwiające szybkie dotarcie do kosztownych badań w ramach NFZ (kolejkoskop.pl), informacji o nowotworach złośliwych i ich leczeniu, jak również publikuje w języku polskim nowości onkologiczne ze świata na swojej stronie, jak i na profilu Alivii na Facebook’u.

W krytycznych sytuacjach fundacja pomaga organizować środki finansowe na świadczenia medyczne dla chorych, które nie są finansowane z NFZ. Zbiórkę funduszy umożliwia Onkozbiórka, które Alivia prowadzi dla potrzebujących.