Maj 2020: 238 tys. zł dla chorych na raka

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

W maju przekazaliśmy naszym Podopiecznym 238 254 zł. Dzięki temu wiele osób mogło rozpocząć lub kontynuować terapię drogimi, nierefundowanymi dla nich lekami.

Jednym z 90 Podopiecznych, którzy skorzystali ze wsparcia finansowego był Mariusz z Ruszowic. Przeznaczył on część swoich środków ze Skarbonki na badanie mutacji genów, które może otworzyć przed nim nowe możliwości leczenia glejaka. Z kolei Maria z Kamienicy Szlacheckiej, chorująca na raka jelita grubego, mogła opłacić nierefundowany lek Stivarga.

Wasza pomoc przyczyniła się także do zakupu leku Olaparib, nierefundowanego w chorobie Elżbiety Agaty. To jednak kropla w morzu potrzeb, bowiem miesięczna kuracja kosztuje ok. 20 tys. zł.

Dzięki środkom ze Skarbonki Hanna z Bydgoszczy, chora na raka jajnika, mogła częściowo sfinansować wiroterapię. Aby kontynuować leczenie Hania oraz reszta Podopiecznych potrzebuje Waszej pomocy. Będą wdzięczni za wsparcie ich zbiórek!

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

Jeśli chcesz pomóc naszym Podopiecznych w walce z rakiem, wesprzyj ich Skarbonki lub udostępnij wybrane zbiórki.

W maju do naszej fundacji dołączyło 4 nowych Podopiecznych i obecnie prowadzimy zbiórki pieniędzy dla 378 osób.

DZIAŁAJ TERAZ!

Co czwarty z nas zachoruje na nowotwór, niemal każdy spotka się z tą chorobą wśród bliskich i przyjaciół. Dlatego nie możemy pozwolić, aby ludzie dalej

Aktualności