Marzec 2020: ponad 370 tys. zł dla Podopiecznych!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

W marcu wypłaciliśmy naszym Podopiecznym 373 202 zł na walkę z rakiem. Dzięki programowi Skarbonka chorzy mogą zbierać środki na leczenie, a Darczyńcy mogą im pomóc przesyłając wpłaty oraz przeznaczając 1% podatku na wybraną osobę. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wspierają chorych!

W ostatnim miesiącu aż 121 osób skorzystało z darowizn. Dzięki środkom zgromadzonym w swojej skarbonce Marcin z Igołomii kontynuuje leczenie raka wątroby nierefundowanym lekiem za ponad 20 tys. zł za dawkę. Maurycy, mierzący się z glejakiem, mógł sfinansować kolejny etap immunoterapii w Niemczech.

Mariusz dzięki środkom ze Skarbonki kupił następną dawkę durwalumabu za prawie 20 tys. Lek ten jest nierefundowany przy raku pęcherzyka żółciowego. Z kolei Irena z Darłowa, która mierzy się z guzem mózgu, pokryła część kosztów protonoterapii.

W marcu do naszych Podopiecznych dołączyło 27 osób i obecnie prowadzimy 320 zbiórek.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

Jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego na walkę z rakiem lub znasz taką osobę, dowiedz się więcej o naszym programie. Zakładając zbiórkę poprzez Skarbonkę można zbierać środki m.in. z 1% podatku.

DZIAŁAJ TERAZ!

Pacjenci onkologiczni z obniżoną odpornością, szczególnie podczas immunoterapii, chemioterapii i radioterapii, to grupa wyjątkowo narażona na zachorowania wirusowe. Zgłaszając się do szpitala – ryzykują życiem.

Aktualności