Praca w Onkofundacji Alivia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Szukamy osoby na stanowisko Specjalisty/ki ds. projektu. Jeśli szukasz pracy, która zmienia świat na lepszy – dołącz do nas!

Najważniejsze obowiązki:
– utrzymanie oraz rozwój programu wsparcia osób chorych i ich rodzin,
– nawiązywanie relacji i utrzymywanie kontaktu z partnerami zaangażowanymi w projekt,
– identyfikacja potrzeb pacjentów onkologicznych (analizy, badania),
– zapewnienie komunikacji między podopiecznymi a Fundacją,
– analiza jakościowa i ilościowa uzyskiwanych rezultatów.

Wymagania:
– doświadczenie w dziale marketingu lub obsłudze klienta,
– znajomość języka angielskiego,
– umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
– łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji,
– doskonała organizacja pracy,
– samodzielność i inicjatywa w poszukiwaniu nowych rozwiązań,
– umiejętność tworzenia prezentacji,
– komunikatywność i otwartość.

Dodatkowe atuty:
– znajomość funkcjonowania systemu ochrony zdrowia oraz zagadnień z dziedziny onkologii,
– doświadczenie przy pracy przy programie beneficjenckim lub lojalnościowym,
– doświadczenie w organizacji pozarządowej.

Oferujemy:
– pracę z sensem w szybko rozwijającej się organizacji o międzynarodowym zasięgu,
– ciekawą pracę przy nowatorskim i unikalnym projekcie pomocowym,
– realny wpływ na rozwój organizacji i możliwość realizacji własnych pomysłów,
– zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
– wynagrodzenie 4 800 – 5 800 zł brutto,
– premie za osiągane rezultaty i zrealizowane cele,
– prywatną opiekę zdrowotną oraz kartę multisport,
– pracę w wyjątkowym zespole, w którym liczy się każda osoba,
– biuro w dogodnej lokalizacji, w okolicy metra Służew,
– możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca@alivia.org.pl do 21 listopada 2022. W tytule e-maila prosimy wpisać „Specjalista/ka ds. projektu”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. 

Dodaj chorym odwagi!

Pomagamy chorym na raka w finansowaniu terapii, konsultacji, badań i dojazdów do ośrodka leczenia, a także edukujemy i reprezentujemy pacjentów w debacie publicznej.

Informujemy, że przesyłając dokumenty aplikacyjne, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach, w zakresie niewskazanym w przepisach prawa pracy, przez Fundację Onkologiczną ALIVIA z siedzibą w Warszawie, ul. Wąwozowa 11, 02-796 Warszawa, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Mają Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Fundacji Onkologicznej ALIVIA na adres e-mail: daneosobowe@alivia.org.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Onkologiczna Alivia, ul. Wąwozowa 11, 02-796 Warszawa (dalej Administrator), jako pracodawca. Mogą Państwo skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem poczty elektronicznej: daneosobowe@alivia.org.pl lub na ww. adres siedziby Administratora. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22(1) Kodeksu pracy jest obowiązek prawny spoczywający na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) RODO). W przypadku podania danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w przepisach prawa pracy podstawą prawną ich przetwarzania w ww. celu jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO), która może zostać w dowolnym momencie wycofana. Odbiorcami danych osobowych jest personel Administratora oraz podmioty świadczące usługi na rzecz Administratora (tj. usługi IT i wsparcia technicznego), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki. Podmioty te mają dostęp do danych tylko w zakresie niezbędnym do realizacji spoczywających na nich zadań. Dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji dane będą przechowywane przez 12 miesięcy.

Przysługuje Państwu prawo do:
– żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
– wycofania zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
– wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji. Niepodanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia w nim udziału. Dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

Zapisz się, aby otrzymywać najświeższe informacje ze świata onkologii!

Działaj teraz!

Moglibyśmy uniknąć zgonów ponad 30 tysięcy osób rocznie – 30 tysięcy naszych najbliższych, którzy mogliby żyć – gdyby dostęp do leczenia był na wyższym poziomie.

Podpisz petycję!

Fundacja Onkologiczna Alivia powstała w kwietniu 2010 roku. Założycielem jest Bartosz Poliński – starszy brat Agaty, u której 3 lata wcześniej, w wieku 28 lat, został zdiagnozowany zaawansowany rak. Rodzeństwo namówiło do współpracy innych.

W momencie diagnozy rokowania Agaty były niepomyślne. Rodzeństwo zmobilizowało się do poszukiwania najbardziej optymalnych metod leczenia. Nie było to łatwe – po drodze musieli zmierzyć się z niewydolnym systemem opieki onkologicznej, trudnościami formalnymi i problemami finansowymi. Szczęśliwie, udało się im pokonać te przeszkody. Agacie udało się również odzyskać zdrowie i odmienić fatalne rokowania. Doświadczenia te, stały się inspiracją do powołania organizacji, która pomaga pacjentom onkologicznym w trudnym procesie leczenia.

Fundacja naświetla problem występowania chorób nowotworowych u osób młodych. Propaguje także proaktywną postawę wobec choroby nowotworowej i przejęcie inicjatywy w jej leczeniu: zdobywanie przez chorych i bliskich jak największej ilości danych na temat danego przypadku, podejmowania decyzji dotyczących leczenia wspólnie z lekarzem. Podpowiada również sposoby ułatwiające szybkie dotarcie do kosztownych badań w ramach NFZ (kolejkoskop.pl), informacji o nowotworach złośliwych i ich leczeniu, jak również publikuje w języku polskim nowości onkologiczne ze świata na swojej stronie, jak i na profilu Alivii na Facebook’u.

W krytycznych sytuacjach fundacja pomaga organizować środki finansowe na świadczenia medyczne dla chorych, które nie są finansowane z NFZ. Zbiórkę funduszy umożliwia Onkozbiórka, które Alivia prowadzi dla potrzebujących.