Marzec: 366 tys. zł na pomoc dla chorych na raka

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

W marcu udało się przekazać naszym Podopiecznym 366 377 zł. Każda otrzymana wpłata to dla nich szansa na poprawę stanu zdrowia, a nawet na uratowanie życia. Z pomocy skorzystały 112 osoby.

Wśród nich jest Maria z Grabownicy Starzeńskiej, walcząca już 8 lat z glejakiem, która mogła sfinansować pierwszą z dwóch zaplanowanych operacji głowy w Dreźnie. Rafał z Warszawy oraz Elżbieta z Płouszowic opłacili kosztowne badania molekularne, które umożliwią dobranie najlepszego dla nich leczenia. Marcin ze Złotokłosu zmaga się z rakiem płuc, który „obudził” się po 2 latach uśpienia. Z zebranych pieniędzy mógł kontynuować przyjmowanie leku – niwolumabu, nierefundowanego w jego przypadku. A Anna z Warszawy, która w dniu 40 urodzin dowiedziała się, że ma raka jajnika, rozpoczęła leczenie bewacyzumabem.

Wszystkim Darczyńcom gorąco dziękujemy za okazaną pomoc i wrażliwość na los innych!

W marcu do grona Podopiecznych Fundacji dołączyło kolejnych 23 osób: Elżbieta Bugajska-Gaura, Katarzyna Stąpor, Sebastian Chojnowski, Agnieszka Stępniewska-Foppke, Alicja Michel-Koniuszy, Barbara Pikul, Piotr Mentlewicz, Anna Skoczylas, Agata Janusiewicz, Marzena Zakulska, Jagna Polaczyk, Joanna Kurkowska, Justyna Stasiak, Ewa Adamiec, Maciej Krysztofiak, Genowefa Jaśkiewicz, Maciej Urban, Anita Sosnowska, Krystyna Klarzyńska, Ewa Krawczak oraz Marian Hali.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

Zapraszamy do poznania nowych Podopiecznych na ich stronach i wsparcia ich w trudnej drodze przez chorobę.

Jeśli nie jesteś w stanie samodzielnie udźwignąć kosztów leczenia, załóż zbiórkę w naszym programie Skarbonka. Dołączając do nas, możesz zbierać środki m.in. z 1% podatku.

DZIAŁAJ TERAZ!

Moglibyśmy uniknąć zgonów ponad 30 tysięcy osób rocznie – 30 tysięcy naszych najbliższych, którzy mogliby żyć – gdyby dostęp do leczenia był na wyższym poziomie.

Aktualności