Działamy z Le Petit Trou

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Z radością informujemy, że światowej klasy marka Le Petit Trou wspiera nasze działania!

To polska marka, obecna w 25 krajach, która dba o empatię, solidarność i siostrzaną więź. W tych trudnych czasach nabiera to jeszcze większego znaczenia. Kobiety są główną inspiracją marki, dlatego chce ona je wesprzeć. 

Dlatego Le Petit Trou stworzyła trzy produkty wykonane z bawełny organicznej, których nazwy zawierają bardzo ważne cechy i wartości kobiet zmagających się z rakiem piersi: Siła- Force, Odwaga- Courage i Życie- Vie.

Ich celem jest pomaganie kobietom przez cały rok! Dlatego 10% całej międzynarodowej sprzedaży tych produktów w 2021 roku, w tym hurtowej do partnerów takich jak Galeries Lafayette, ShopBop czy Ssense, zostanie przekazane właśnie naszej Fundacji! Dziękujemy!

Zobaczcie więcej na @LePetiteTru

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

DZIAŁAJ TERAZ!

Moglibyśmy uniknąć zgonów ponad 30 tysięcy osób rocznie – 30 tysięcy naszych najbliższych, którzy mogliby żyć – gdyby dostęp do leczenia był na wyższym poziomie.

Aktualności