Pożegnanie Olgi Sipowicz

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Z wyjątkowym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu Kory. Była nie tylko wyjątkową artystką, lecz wspaniałą kobietą, która poświęciła życie inspirowaniu innych.

Chociaż pierwszym skojarzeniem z Korą jest jej niezapomniana twórczość, zapamiętamy ją jako bohaterkę zdeterminowaną, aby Polki otrzymały szansę na lepsze leczenie. Wspieraliśmy ją od początku 2016 roku, kiedy apelując o pomoc, zaczęła walczyć o lek ratujący życie. Odniosła spektakularny sukces. Dzięki jej działaniom, od września 2016 r. sytuacja kobiet z rakiem jajnika uległa diametralnej poprawie. W żadnym momencie nie myślała wyłącznie o sobie, czego dowodem jest przekazanie środków ze swojej zbiórki na leczenie naszego podopiecznego.

Odejście Kory jest stratą dla nas wszystkich. Składamy kondolencje najbliższym, życząc im siły w trudnych chwilach.

Bartosz Poliński, Prezes Fundacji Onkologicznej Alivia
Agata Polińska, Wiceprezes Fundacji Onkologicznej Alivia

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

DZIAŁAJ TERAZ!

Co czwarty z nas zachoruje na nowotwór, niemal każdy spotka się z tą chorobą wśród bliskich i przyjaciół. Dlatego nie możemy pozwolić, aby ludzie dalej

Aktualności