Program “Zachować płodność”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Europejskie Centrum Macierzyństwa i Fundacja Alivia zapraszają pacjentki do 35. roku życia, u których ma być stosowane agresywne leczenie onkologiczne do skorzystania z bezpłatnego programu medycznego. 

logo programu Zachować PłodnośćLeczenie onkologiczne może prowadzić do przedwczesnego wygasania czynności jajników, aż do niepłodności. Nie każda terapia przeciwnowotworowa powoduje niepłodność u kobiet. Ważne jest jednak, aby mieć świadomość ryzyka i konieczności zabezpieczenia materiału rozrodczego jeszcze przed rozpoczęciem leczenia, tak aby po jego zakończeniu móc zrealizować marzenia o własnym dziecku.

Bezpłatny program „Zachować Płodność“ umożliwia pacjentkom onkologicznym zabezpieczenie materiału rozrodczego i jego ochronę w czasie agresywnego leczenia. Po zakwalifikowaniu do programu uczestniczkom zostanie zaproponowana jedna z możliwych metod – mrożenie tkanki jajnikowej, witryfikacja komórek jajowych lub mrożenie zarodków.

Skontaktuj się z Centrum InviMed i uzyskaj więcej informacji:

Telefon: 721 862 284

adres email: zachowacplodnosc@invimed.pl

www.zachowacplodnosc.pl

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat problemu niepłodności powstałej w następstwie leczenia onkologicznego oraz możliwościach zachowania zdolności rozrodczych, pobierz
BROSZURĘ PROGRAMU ZACHOWAĆ PŁODNOŚĆ i przeczytaj ARTYKUŁ NA TEN TEMAT
.

DZIAŁAJ TERAZ!

W szpitalach brakuje rękawiczek, masek i środków ochronnych. Pacjenci onkologiczni to grupa wyjątkowo narażona na zachorowania wirusowe. Zgłaszając się do szpitala – ryzykują życiem.

Aktualności