Sierpień 2018: Prawie 200 000 zł przekazane naszym Podopiecznym

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

W sierpniu udzieliliśmy pomocy chorym na nowotwory na kwotę 167 181 zł. Skorzystały z tych środków 74 osoby, które same nie byłyby w stanie opłacić leków, konsultacji, badań i innych wydatków związanych z chorobą.

Alicja Hinz, która 6 lat temu dowiedziała się, że choruje na złośliwy nowotwór kości, spożytkowała 11 760 zł na leki i rehabilitację. Sławomir Grudnicki, który zmaga się z nowotworem mózgu, dzięki pomocy darczyńców mógł sfinansować dostosowanie mieszkania do jego potrzeb, konsultacje u lekarzy i leki na kwotę w sumie 6 470 zł. Zuzanna Lewandowska kontynuuje terapię raka piersi lekiem wartym 11 000 zł miesięcznie, a Jarosław Tołżewski w sierpniu opłacił hipertermię celowaną na kwotę 4 440 zł.

W ubiegłym miesiącu do naszego Programu Skarbonka dołączyło też 3 kolejnych chorych. Wśród nich Tomasz Mycek, który walczy z rakiem wątroby i dla którego darczyńcy przekazali już ponad 111 000 zł. Część z tych środków została już spożytkowana na zakup leku na trzy kolejne tygodnie leczenia.

Bardzo dziękujemy wszystkim, ponad 1800 osobom, które dokonały wpłat na rzecz naszych Podopiecznych!

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

DZIAŁAJ TERAZ!

Co czwarty z nas zachoruje na nowotwór, niemal każdy spotka się z tą chorobą wśród bliskich i przyjaciół. Dlatego nie możemy pozwolić, aby ludzie dalej

Aktualności