Styczeń: 325 tys. zł na pomoc pacjentom w walce z rakiem

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Początek 2021 roku okazał się dla nas bardzo intensywny. Nasi Podopieczni otrzymali pomoc na łączną kwotę 324 743 zł. To dzięki tym wpłatom mogą rozpocząć lub kontynuować walkę o swoje życie i zdrowie.

Środki zostały wypłacone 115 osobom. Wśród nich jest Danuta ze Zdzieszowic – zmagająca się z rakiem pęcherzyka żółciowego – która opłaciła innowacyjny, ale niestety nierefundowany zabieg NanoKnife. Barbara z Torunia po raz drugi zachorowała na raka piersi. Dzięki pomocy rozpoczęła kosztowne leczenie pertuzumabem w skojarzeniu z trastuzumabem. Z kolei Piotr z Warszawy oraz Leszek z Łodzi mogli kontynuować przyjmowanie drogich leków wskazanych w terapii nowotworu nerki. Martyna z Warszawy natomiast wykonała precyzyjne badania genetyczne, które pomogą dobrać leczenie celowane w walce z rakiem piersi.

Z całego serca dziękujemy Darczyńcom, wszystkim razem i każdemu z osobna, za okazane wsparcie. To dzięki Wam możemy objąć naszych Podopiecznych pełną pomocą.

W styczniu, w gronie Podopiecznych Fundacji powitaliśmy 16 kolejnych osób: Jarosława Węclewskiego, Annę Łukowczyk, Martynę Bodych-Lipińską, Józefa Kachnowicza, Jarosława Kobyłkę, Adama Dębickiego, Wiesława Bakierę, Izabelę Czyż, Paulę Chrustowską, Annę Dziedzic, Janusza Olszanowskiego, Justynę Dąbrowską, Annę Kowalczyk, Danutę Mętel, Henryka Landowskiego oraz Arkadiusza Wawaka. Zapraszamy do zapoznania się z ich profilami i wsparcia ich w walce z trudnym przeciwnikiem, jakim jest nowotwór.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

Jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego na walkę z rakiem lub znasz taką osobę, dowiedz się więcej o naszym programie. Zakładając zbiórkę poprzez Skarbonkę można zbierać środki m.in. z 1% podatku.

DZIAŁAJ TERAZ!

Moglibyśmy uniknąć zgonów ponad 30 tysięcy osób rocznie – 30 tysięcy naszych najbliższych, którzy mogliby żyć – gdyby dostęp do leczenia był na wyższym poziomie.

Aktualności