Telefonia Dobrych Ludzi

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Alivia rozpoczęła współpracę ze Społecznym Operatorem Telekomunikacyjnym. SOT jest inicjatywą spółki TelePolska i polega na świadczeniu nowoczesnych usług telekomunikacyjnych z jednoczesnym przekazywaniem części przychodów organizacjom pozarządowym.

Teraz każdy z naszych sympatyków może pomóc w działaniu naszej Fundacji i jednocześnie cieszyć się z atrakcyjnych cenowo pakietów telekomunikacyjnych. SOT zobowiązuje się przeznaczać specjalną część dochodów z każdego rachunku na cele statutowe Fundacji. Jako Abonent nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Otrzymujesz gwarancję przejrzystości rozliczeń i pewność, że Twoja pomoc dotrze do potrzebujących. Priorytetem w kształtowaniu oferty SOT są przede wszystkim korzyści dla Klienta.

Aby podpisać umowę, wystarczy zadzwonić do Biura Obsługi Klienta. Pod numerem 801 911 777 uzyskasz wszelkie informacje dotyczące oferty i będziesz mógł zamówić usługę. Przy składaniu zamówienia prosimy wybrać Fundację Alivia jako beneficjenta.

Więcej o SOT oraz Tele Polska znajdziesz pod tymi adresami:

http://www.spolecznyoperator.pl

http://www.telepolska.pl

Nie moglibyśmy działać bez wsparcia naszych Darczyńców. Pomóż nam działać dalej!

monster-aim-1.png

Działaj teraz!

Moglibyśmy uniknąć zgonów ponad 30 tysięcy osób rocznie – 30 tysięcy naszych najbliższych, którzy mogliby żyć – gdyby dostęp do leczenia był na wyższym poziomie.

 

Fundacja Onkologiczna Alivia powstała w kwietniu 2010 roku. Założycielem jest Bartosz Poliński – starszy brat Agaty, u której 3 lata wcześniej, w wieku 28 lat, został zdiagnozowany zaawansowany rak. Rodzeństwo namówiło do współpracy innych.

W momencie diagnozy rokowania Agaty były niepomyślne. Rodzeństwo zmobilizowało się do poszukiwania najbardziej optymalnych metod leczenia. Nie było to łatwe – po drodze musieli zmierzyć się z niewydolnym systemem opieki onkologicznej, trudnościami formalnymi i problemami finansowymi. Szczęśliwie, udało się im pokonać te przeszkody. Agacie udało się również odzyskać zdrowie i odmienić fatalne rokowania. Doświadczenia te, stały się inspiracją do powołania organizacji, która pomaga pacjentom onkologicznym w trudnym procesie leczenia.

Fundacja naświetla problem występowania chorób nowotworowych u osób młodych. Propaguje także proaktywną postawę wobec choroby nowotworowej i przejęcie inicjatywy w jej leczeniu: zdobywanie przez chorych i bliskich jak największej ilości danych na temat danego przypadku, podejmowania decyzji dotyczących leczenia wspólnie z lekarzem. Podpowiada również sposoby ułatwiające szybkie dotarcie do kosztownych badań w ramach NFZ (kolejkoskop.pl), informacji o nowotworach złośliwych i ich leczeniu, jak również publikuje w języku polskim nowości onkologiczne ze świata na swojej stronie, jak i na profilu Alivii na Facebook’u.

W krytycznych sytuacjach fundacja pomaga organizować środki finansowe na świadczenia medyczne dla chorych, które nie są finansowane z NFZ. Zbiórkę funduszy umożliwia Program Skarbonka, które Alivia prowadzi dla potrzebujących.