Trojanki. Dziesięć prywatnych rad dla początkujących w chemioterapii

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Gorąco polecamy lekturę nowej książki prof. Ewy Guderian-Czaplińskiej pt. Trojanki. Dziesięć prywatnych rad dla początkujących w chemioterapii potrójnie ujemnego raka piersi. 

To poradnik skierowany do chorych na raka piersi poddawanych chemioterapii, a zarazem wyznaniem osoby doświadczającej jej skutków.

Jest wiele książek napisanych przez chorych na nowotwory, ale ta jest wyjątkowa. Pełna swady, humoru i nadziei, bez egzaltacji, żalu i gniewu. Daje nadzieję oraz uczy, jak mądrze zmagać się z ciężką chorobą. Nie potrafiłem odłożyć tej książki.

prof. dr hab. n. med. Jacek Jassem

Książkę rekomendują zarówno specjaliści, jak i pacjenci.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

Gdybym dostała tę książkę w dniu, kiedy dowiedziałam się, że mam raka, mogłabym lepiej się przygotować. I opanować lęk, który pojawia się wraz z „wyrokiem”. Ten lęk odczuwają nie tylko pacjenci onkologiczni, lecz także ich rodziny i przyjaciele. Trojanki to lektura dla nich wszystkich.

Janina Ochojska

Wyróżnia ją piękny język, zaprawione nutą sarkazmu poczucie humoru, siła i wrażliwość zarazem, zbiór cennych rad dla osób będących w trakcie leczenia i wspaniała konstatacja faktu, że „myślenie o śmierci (a jeszcze lepiej: rozmawianie o śmierci) niewiarygodnie wyzwala, oczyszcza głowę i w rezultacie: uspokaja i przywraca równowagę życiu!”. Polecam tę książkę każdemu, niezależnie od wieku, płci i stanu zdrowia.

prof. dr hab. n. med. Sylwia Grodecka-Gazdecka

Książka jest dostępna w sprzedaży tutaj.

DZIAŁAJ TERAZ!

Pacjenci onkologiczni z obniżoną odpornością, szczególnie podczas immunoterapii, chemioterapii i radioterapii, to grupa wyjątkowo narażona na zachorowania wirusowe. Zgłaszając się do szpitala – ryzykują życiem.

Aktualności