Kwiecień 2020: 280 tys. zł dla chorych!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Za nami kolejny intensywny miesiąc. W kwietniu pomogliśmy 97 osobom, przekazując im w sumie 283 448 zł.

Z pieniędzy tych skorzystała m.in. Agnieszka z Pszczyny, który zmaga się z nowotworem złośliwym jajnika i wydaje ponad 20 tys. na dawkę leku Olaparib, który nie jest refundowany u pacjentek ze stwierdzoną mutacją genu BRCA. Michał z Granicy, mierzący się z glejakiem przeznaczył ponad 10 tys. zł na leczenie glejaka, a Agnieszka z Zielonej Góry, mama Hani i Adasia, zakupiła 2 dawki leku pertuzumab za prawie 20 tys. zł. Jędrzej z Poznania dzięki wsparciu darczyńców rozpoczął drogie leczenie zaawansowanego raka jelita grubego, a Justyna z Krynic może kontynuować leczenie rzadkiej choroby fibrohistocytomii w mieście oddalonym o 300 km od swojego domu.

To wszystko nie byłoby możliwe bez pomocy naszych wspaniałych Darczyńców! W kwietniu prawie 2000 osób zaufało nam i przekazało darowiznę na pomoc naszym podopiecznym.

Bardzo dziękujemy i wciąż liczymy na Wasze wsparcie! W ubiegłym miesiącu do naszej fundacji dołączyło 14 pacjentów i obecnie prowadzimy zbiórki pieniędzy dla 374 osób.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

Jeśli chcesz pomóc naszym Podopiecznych w walce z rakiem, wesprzyj ich skarbonki lub udostępnij wybrane zbiórki.

DZIAŁAJ TERAZ!

Pacjenci onkologiczni z obniżoną odpornością, szczególnie podczas immunoterapii, chemioterapii i radioterapii, to grupa wyjątkowo narażona na zachorowania wirusowe. Zgłaszając się do szpitala – ryzykują życiem.

Aktualności