Wielki Mecz od Świtu do Zmierzchu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy 27 maja 2017 roku do Warszawy na boisko Centrum Sportu Wilanów przy ul. Wiertniczej 26a na pierwszy, piłkarski „Wielki Mecz od Świtu do Zmierzchu” promujący kampanię „Razem wygrywamy z rakiem piersi”.

Fundacja Piłka jest Piękna wraz Centrum Sportu Wilanów zachęcają w ten sposób do korzystania z ratujących życie badań wczesnego wykrywania raka piersi.

Zachęcamy do wzięcia udziału w charytatywnej imprezie, promującej wczesne wykrywanie raka piersi – dołącz, zarejestruj się na www.wielkimecz2017.pl. Załóż różową lub białą koszulkę piłkarską i zagraj, aby uratować życie kobiet.

Zapraszamy do udziału wszystkich niezależnie od wieku, płci i poziomu umiejętności piłkarskich – promując aktywność fizyczną i badania profilaktyczne Razem wygrywamy z rakiem piersi.

Dodaj chorym odwagi!

Pomagamy chorym na raka w finansowaniu terapii, konsultacji, badań i dojazdów do ośrodka leczenia, a także edukujemy i reprezentujemy pacjentów w debacie publicznej.

Zarejestruj udział na: http://www.wielkimecz2017.pl/ lub pod linkiem: https://goo.gl/forms/RAEW1XeRojqWXLtl1 .

Zapisz się, aby otrzymywać najświeższe informacje ze świata onkologii!

Działaj teraz!

Moglibyśmy uniknąć zgonów ponad 30 tysięcy osób rocznie – 30 tysięcy naszych najbliższych, którzy mogliby żyć – gdyby dostęp do leczenia był na wyższym poziomie.

Podpisz petycję!

Fundacja Onkologiczna Alivia powstała w kwietniu 2010 roku. Założycielem jest Bartosz Poliński – starszy brat Agaty, u której 3 lata wcześniej, w wieku 28 lat, został zdiagnozowany zaawansowany rak. Rodzeństwo namówiło do współpracy innych.

W momencie diagnozy rokowania Agaty były niepomyślne. Rodzeństwo zmobilizowało się do poszukiwania najbardziej optymalnych metod leczenia. Nie było to łatwe – po drodze musieli zmierzyć się z niewydolnym systemem opieki onkologicznej, trudnościami formalnymi i problemami finansowymi. Szczęśliwie, udało się im pokonać te przeszkody. Agacie udało się również odzyskać zdrowie i odmienić fatalne rokowania. Doświadczenia te, stały się inspiracją do powołania organizacji, która pomaga pacjentom onkologicznym w trudnym procesie leczenia.

Fundacja naświetla problem występowania chorób nowotworowych. Propaguje także proaktywną postawę wobec choroby nowotworowej i przejęcie inicjatywy w jej leczeniu: zdobywanie przez chorych i bliskich jak największej ilości danych na temat danego przypadku, podejmowania decyzji dotyczących leczenia wspólnie z lekarzem. Podpowiada również sposoby ułatwiające szybkie dotarcie do kosztownych badań w ramach NFZ (onkoskaner.pl), informacji o nowotworach złośliwych i ich leczeniu, jak również publikuje w języku polskim nowości onkologiczne ze świata na swojej stronie, jak i na profilu Alivii na Facebook’u.

W krytycznych sytuacjach fundacja pomaga organizować środki finansowe na świadczenia medyczne dla chorych, które nie są finansowane z NFZ. Zbiórkę funduszy umożliwia Onkozbiórka, które Alivia prowadzi dla potrzebujących.