Wrzesień 2018: Prawie 130 000 zł dla chorych na raka

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Nadszedł kolejny miesiąc, więc czas na podsumowania. We wrześniu nasze działania wsparło ponad 1600 osób, przekazując darowizny na leczenie naszych Podopiecznych. Dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą wpłatę! To dzięki wsparciu od osób o dobrych sercach mogliśmy pomóc chorym w walce z rakiem.

Przekazaliśmy w sumie 126 899 zł. Dzięki tym środkom Agnieszka Karczmarz-Ignatowicz, mama 6-letniej córeczki, która będąc w ciąży zachorowała na raka piersi, mogła opłacić leki warte 17 620 zł. Maciej Brdak kontynuuje leczenie nowotworu mózgu, które w ubiegłym miesiącu kosztowało go 18 800 zł, a Zuzanna Lewandowska zakupiła kolejną dawkę nierefundowanego pertuzumabu, wartego ponad 11 000 zł. Kosztowne leczenie opłaciła też Iwona Adamczyk-Padzik, mama 2 dzieci, która walczy z przerzutami do kości. Na lek Ibrance wydała 9 900 zł.

Wspomogliśmy też walkę z rakiem 63 innych chorych, którzy bez pomocy darczyńców nie byliby w stanie samodzielnie opłacić niezbędnych leków, konsultacji, badań, dojazdów do szpitala i innych wydatków związanych z chorobą.

We wrześniu rozpoczęliśmy też zbiórkę pieniędzy dla trzech kolejnych chorych. Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu darczyńców będziemy mogli pomóc im w walce z chorobą!

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

DZIAŁAJ TERAZ!

Pacjenci onkologiczni z obniżoną odpornością, szczególnie podczas immunoterapii, chemioterapii i radioterapii, to grupa wyjątkowo narażona na zachorowania wirusowe. Zgłaszając się do szpitala – ryzykują życiem.

Aktualności