2016 – Weź raka na cel

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Akcja “Weź raka na cel” jest częścią kampanii “Wojna z rakiem”. 10 artystów przygotowało rysunki raków – potworów, które posłużyły do stworzenia tarcz strzeleckich. Teraz każdy może strzelić do raka i symbolicznie go pokonać!

W akcję zaangażowały się cztery strzelnice z Warszawy: PM Shooter, Strzelnica Cover oraz strzelnice Legii przy ul. Łazienkowskiej i w Rembertowie, a także olsztyńska Strzelnica VIP. Każdy kto odwiedza wymienione strzelnice może zakupić specjalne tarcze z rakiem i wziąć udział w wojnie z potworem. Tarcze są też do zakupienia na stronie militaria.pl, a dochód z ich sprzedaży zasila konto Fundacji Alivia.

W akcję zaangażowało się wielu znanych ilustratorów: Daniel Baum, Anna Dudek, Alek Morawski (Lis Kula), Monika Nikodem, Kasia Kruszewska, Przemysław Truściński (Trust), Łukasz Poller, Rafał Nagiecki, Michał Murawski, Ernesto Gonzales.

Na cel wzięła raka m.in. Akademia Instruktorów, która kursy strzeleckie prowadzi wykorzystując nasze tarcze.
strzelanie do raków

DZIAŁAJ TERAZ!

Co czwarty z nas zachoruje na nowotwór, niemal każdy spotka się z tą chorobą wśród bliskich i przyjaciół. Dlatego nie możemy pozwolić, aby ludzie dalej

Kampanie