Witaj w Onkofundacji Alivia!

Poniżej znajdziesz dostęp do pakietu benefitów i darmowych usług, dzięki którym mierzenie się z rakiem będzie łatwiejsze. Wsparcie dadzą Ci także rzetelne informacje dostępne na naszych portalach.

Pozyskaj środki na leczenie!

Wiemy, że pieniądze mogą pokonać raka, dlatego pomagamy je zdobyć. Zapewniamy profesjonalną i sprawną obsługę, kompleksowe wsparcie w leczeniu, promocję zbiórki oraz możliwość uzyskania 1,5% podatku. Nie czekaj – działaj!

Wybierz, czego potrzebujesz i kliknij kafelek!

Psychoonkolog - bezpłatna konsultacja

Zapisz się na bezpłatną konsultację z psychologiem. Dzięki naszej współpracy z LUX MED Harmonia możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji telefonicznej i otrzymać 15% rabatu w przypadku kontynuacji leczenia. Napisz do nas na [email protected], aby zarezerwować termin.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Bezpłatna konsultacja trychologiczno-perukarska

Dowiedz się jak pacjenci onkologiczni mogą dbać o włosy, skórę głowy oraz jak dobrać i pielęgnować perukę. Porad online udziela Pracownia Perukarsko-Trychologiczna Iwony Paszkowskiej.
W celu umówienia bezpłatnej konsultacji prosimy o wiadomość na [email protected].
Zamów konsultację

Bezpłatna konsultacja żywieniowa

Nestlé Health Science oferuje możliwość bezpłatnej konsultacji dietetycznej z ekspertką ds. żywienia klinicznego dr inż. Katarzyną Zadką.
Napisz e-maila, aby skorzystać z porady: [email protected]
NAPISZ

Porady prawne - bezpłatna konsultacja

Udostępniamy darmowe porady, w szczególności z zakresu prawa pracy oraz prawa medycznego. Konsultacje udzielane są telefonicznie lub mailowo, w zależności od zakresu porady oraz dostępnych terminów.
Aby skorzystać z bezpłatnej porady napisz do nas na [email protected]
Dowiedz się więcej

Zapytaj Ekspertkę Alivia

Staramy się podsunąć najlepsze rozwiązania w zależności od zgłoszonego problemu w obszarach: diagnostyki, leczenia, wsparcia finansowego, psychologicznego, prawnego i innych. Porozmawiaj z nami: 22 266 03 40 lub napisz [email protected]
ZADZWOŃ

Bezpłatny Poradnik Żywienia Medycznego

Pobierz bezpłatnie Poradnik Żywienia Medycznego od Nestlé Health Science i zapoznaj się z praktycznymi wskazówkami na temat odżywiania w trakcie choroby nowotworowej.
POBIERZ

Bezpłatny poradnik "O życiu z rakiem i po raku"

Chcesz bezpłatnie otrzymać książkę „O życiu z rakiem i po raku: Praktyczny poradnik dla każdego”? Napisz do nas e-mail na [email protected], na jaki adres doręczyć książkę. Możesz także zapoznać się z poradnikiem w wersji elektronicznej i pobrać go na swoje urządzenie.
POBIERZ

30 zł voucher na taxi FREENOW

Mamy dla Ciebie vouchery o wartości 30zł na taksówki.
Przejazd możesz zamówić w aplikacji FREENOW, w jednym z 23 miast w całej Polsce.
Zamów

Darmowe audiobooki oraz ebooki

Odbierz 3 kody na darmowe książki w aplikacji Legimi. Czeka na Ciebie 40 ebooków/audiobooków oraz synchrobook® polskich i zagranicznych autorów. W celu otrzymania kodów oraz instrukcji ich wykorzystania, prosimy o wiadomość na [email protected]
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zniżki na suplementy diety

Odbierz 20% rabat na wybrane linie suplementów Nutropharma, wpisując kod ALIVIA podczas zakupów w sklepie internetowym naszego Partnera.
Dowiedz się więcej

Zniżka na okulary i oprawki

Odbierz 60% rabatu na wybrane okulary korekcyjne w salonach stacjonarnych Kodano. Podczas zakupu zestawu oprawek oraz soczewek podaj hasło „Alivia”, aby otrzymać zniżkę.
Dowiedz się więcej

10% zniżka na przejazdy iTaxi

Partner Alivia iTaxi oferuje stałą -10% zniżkę na przejazdy taksówkami, przy użyciu aplikacji. Usługa dostępna jest niemal w 100 miastach na terenie Polski.
Dowiedz się więcej

Zniżka na pobyt w hotelu Mercury Katowice

Odbierz 20% zniżkę na pobyt w hotelu Mercure Katowice Centrum. Rezerwuj ze zniżką bezpośrednio w hotelu lub przez kontakt z działem rezerwacji: tel. 32 79 88 00, email: [email protected] podając hasło ALIVIA
*Rabat 20% naliczany jest od zmiennej ceny dnia. ALIVIA
Więcej o partnerze

Zniżka na dermokosmetyki Pharmaceris

Kup taniej specjalistyczny preparat do pielęgnacji skóry po radioterapii w sklepie internetowym Pharmaceris. Podczas zakupu wpisz kod ALIVIA24 i otrzymaj 20% rabatu na X-RAYS LIPOSUBTILIUM.
Kup ze zniżką

Zniżki na peruki i kosmetyki

Skorzystaj ze zniżki w sklepie internetowym naszego Partnera - nachemii.pl. Podczas dokonywania zakupu wpisz kod NACHEMII2023 i otrzymaj 20% rabatu. *Zniżka nie obejmuje protez piersi oraz bielizny pooperacyjnej.
nachemii.pl

Darmowe tłumaczenia dokumentacji medycznej

Uzyskaj bezpłatne tłumaczenie dokumentacji medycznej. Zgłoś się do nas na [email protected] i prześlij nam dokumenty wymagające przekładu. Tłumaczenia dokonywane są z języka polskiego, na języki niemiecki, angielski oraz ukraiński. Jeden dokument może mieć maksymalnie 5 stron.
Dowiedz się więcej

Zniżki na badania genetyczne

Warsaw Genomics przygotował dla Ciebie zniżki na badania genetyczne w wysokości 10-20%.
Dowiedz się więcej

Zniżka na karnet do klubu fitness

Skorzystaj ze zniżki na karnet elastyczny w sieci CityFit. Odbierz voucher uprawniający do 50% rabatu i zwolnienia z opłaty członkowskiej. Trenuj ze zniżką przez 12 miesięcy, w jednym z 26 klubów na terenie całej Polski. Aby otrzymać voucher napisz do nas na [email protected]
Dowiedz się więcej

Zniżka na kosmetyki naturalne Organique

Skorzystaj ze zniżki na kosmetyki Organique w sklepach stacjonarnych oraz online. Podczas zakupów podaj kod alivia20, aby otrzymać 20% rabatu na cały asortyment. *Zniżka nie łączy się z innymi promocjami.
Kup taniej

Zniżki na badania genetyczne dla rodziny

Twoja rodzina może wykonać badanie oceny ryzyka zachorowania na wszystkie nowotwory dziedziczne. Skorzystaj z oferty na www.badamygeny.pl uzyskując do 139 zł zniżki. Napisz maila do nas, aby otrzymać kod rabatowy: [email protected]
Otrzymaj kod rabatowy

Zbierz środki na leczenie

Pomożemy Ci zdobyć pieniądze na badania i leczenie. Umożliwimy założenie subkonta z indywidualnym panelem do wpłat darowizn. Alivia Onkozbiórka to profesjonalna obsługa i szybka wypłata środków.
Onkozbiórka

Odwiedź bazę wiedzy o raku

Dowiedz się jakie są objawy nowotworów i metody ich leczenia. Skorzystaj z naszych poradników, poznaj historie naszych podopiecznych. Przygotowaliśmy ponad 300 artykułów edukacyjno-informacyjnych!!
Przeczytaj

Допомога онкохворим з України

Ви з України і лікуєтесь від онкології? Якщо потребуєте допомоги - звертайтесь до нас. Надамо консультаційну підтримку як розібратися в медичній системі Польщі, допоможемо з перекладом документів, замовленням таксі і т.д. Напишіть до нас на [email protected] або зв'яжіться за допомогою Viber за номером +48 789 414 406 (укр, рос, пол, англ)
читати

Wyszukaj najkrótszą kolejkę do badań

Znajdź placówkę, w której kolejka do tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego i badania PET jest najkrótsza.
Kolejkoskop

Znajdź rekomendowane leki

Znajdź leki rekomendowane w 20 najbardziej śmiertelnych typach nowotworów i sprawdź czy są dostępne w Polsce. Skorzystaj z Oncoindexu!
Oncoindex

Obejrzyj webinary Fundacji

Zapoznaj się z cyklem webinarów z udziałem lekarzy i ekspertów z dziedziny onkologii. Poruszane są podczas nich istotne dla Pacjentów zagadnienia, wraz z odpowiedziami na najważniejsze pytania. Zobacz listę webinarów i znajdź istotne dla Ciebie tematy.
Obejrzyj

Leczenie celowane nowotworów

Nowotwory też są różne i występują w nich różne mutacje genów. Dzięki badaniom molekularnym można dobrać precyzyjne leczenie, odpowiednie dla konkretnego przypadku nowotworu.
Prosto w Raka

Znajdź przyjaznego lekarza i ośrodek medyczny

Zapoznaj się z opiniami innych chorych i znajdź najbardziej przyjaznego lekarza oraz najlepiej oceniany ośrodek onkologiczny w Polsce.
Onkomapa
*Oglądasz stronę dedykowaną zarejestrowanym użytkownikom. Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do naszej społeczności, wypełnij formularz.

Cieszymy się, że jesteś z nami!

Znajdziesz tu rzetelne informacje na temat leczenia, możliwości finansowania nierefundowanych terapii, najkrótszych kolejek do badań oraz wskażemy lekarzy i ośrodki polecane przez innych pacjentów. Setki artykułów i porad pomogą Ci przejść przez chorobę. Nasze ekspertki odpowiedzą na nurtujące Cię pytania i będą gotowe udzielić potrzebnego wsparcia. Na dowolnym etapie choroby możesz skorzystać z bezpłatnej porady dietetyka i psychoonkologa.

Stale zwiększamy możliwości wspierania Ciebie i Twoich bliskich w zmaganiach z chorobą nowotworową. Pomagają nam w tym firmy i organizacje, którym bliska jest nasza misja. Na tej stronie znajdziesz informacje o kolejnych korzyściach, które Ci oferujemy. Wszystko, co wspólnie robimy, robimy dla Ciebie i z myślą o Tobie.

Masz pytanie?

Masz problem? Nie wiesz co robić? Napisz maila, a my pomyślimy za Ciebie!  Nasza Fundacja działa w celu pomocy osobom chorym na nowotwory i ich rodzinom w kwestiach organizacyjnych i formalnych, jak również oferuje pomoc w podejmowaniu kroków interwencyjnych.

Jeśli właśnie usłyszałeś/aś diagnozę nowotworu i nie wiesz jakie kroki teraz podjąć, lekarz odmówił Ci terapii lub potrzebujesz innej pomocy w związku z chorobą nowotworową, napisz do nas.

Podejmiemy wszystkie możliwe działania, aby Ci pomóc (w tym działania wspólnie z innymi organami – np. Rzecznik Praw Pacjenta, Rzecznicy NFZ, PFRON).

Przesyłając swoje zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Zobacz treść klauzuli informacyjnej

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Onkologiczna Alivia z siedzibą w Warszawie, ul. Niedźwiedzia 4C, 02-737 Warszawa (dalej Administrator). W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kontaktować się z Administratorem drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej: [email protected] lub listownie na adres korespondencyjny podany powyżej. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO w celu udzielenia odpowiedzi na pytania przesłane poprzez formularz kontaktowy, w celu informowania o działaniach prowadzonych przez Fundację na rzecz osób z chorobami onkologicznymi, a także na podstawie art. 9 ust. 2 lit. a) RODO, tj. wyrażonej przez Państwa zgody na przetwarzanie danych dotyczących zdrowia. Przysługuje Państwu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych i ich poprawienia, żądania ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, z przyczyn dotyczących Państwa szczególnej sytuacji, wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Państwu również prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego do czasu wycofania zgody, poprzez przesłanie informacji na dane kontaktowe wskazane powyżej. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą podlegały profilowaniu.

i sprawdź naszą politykę prywatności.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz poniżej.

Wyrażam zgodę na dalszy kontakt przez Fundację z wykorzystaniem moich danych tj. adresu e-mail lub / i numeru telefonu w celu informowania o działaniach na rzecz osób z chorobami onkologicznymi.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA firmy Google. Zobacz politykę prywatności i warunki użytkowania.

Listę polecanych ośrodków oraz specjalistów w zakresie onkologii można znaleźć na portalu Fundacji Onkomapa.pl. Na stronie można również zapoznać się z opiniami pacjentów na temat wybranych ośrodków lub lekarzy. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy kontakt z pracownikiem Fundacji bezpośrednio poprzez formularz.

Z myślą o osobach, które potrzebują wsparcia finansowego w poniesieniu kosztów leczenia prowadzimy program Alivia Onkozbiórka. W ramach programu uruchamiamy dla beneficjentów dedykowaną stronę WWW, udostępniamy rachunek bankowy do wpłat oraz mechanizm wpłat on-line (bezpośrednio ze strony WWW). Jest też możliwość pozyskiwania 1% podatku. Środki pochodzą z dobrowolnych wpłat darczyńców. Z zebranych środków możemy sfinansować wydatki związane z leczeniem choroby onkologicznej. Co ważne zebrane pieniądze można wydatkować wyłącznie na terapie o potwierdzonej naukowo skuteczności.
W przypadku zainteresowania udziałem w programie konieczne jest zarejestrowanie się poprzez stronę Alivia Onkozbiórka. Prosimy postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi na stronie.

Pod tym linkiem znajduje się szersza informacja o programie oraz regulamin programu.

Należy pamiętać, że:

a) sukces takiej akcji w dużej mierze zależy od umiejętności zainteresowania taką akcją rodziny, przyjaciół, znajomych oraz dużej grupy nieznajomych – i tutaj rzeczywiście już po aktywowaniu Onkozbiórki mogą wkroczyć bliscy, aby jak najszerzej rozpowszechniać i udostępniać link do Onkozbiórki,

b) środki pozyskane w ten sposób można spożytkować na ściśle określone cele.

Pod poniższymi linkami znajdują się polecane przez Fundację wyszukiwarki badań klinicznych:
– w Polsce
Polskie Towarzystko Onkologiczne
Wiedza Pacjenta by Roche
ODDZIAŁ BADAŃ WCZESNYCH FAZ NARODOWY INSTYTUT ONKOLOGII IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE
– na świecie
ClinicalTrials.gov
EmergingMed Clinical Trial Navigation Service

Zachącamy równiez do zapoznania się z artykułem na stronie Fundacji na temat tego jak i gdzie szukać informacji o leczeniu.

Podopieczni Onkofundacji Alivia mogą skorzystać z bezpłatnej pomocy psychoonkologa w Harmonii Poradni Zdrowia Psychicznego. Zachęcamy do zarejestrowania się w Onkofundacji Alivia i korzystanie także z innych dedykowanych onkopacjentom konsultacji ze specjalistami, benefitów przygotowanych wspólnie z naszymi Partnerami. 

Oprócz tego pacjenci i/lub ich najbliżsi mogą otrzymać darmowe wsparcie psychologiczne: 

 

 • na szpitalnych oddziałach onkologicznych,

 • w Centrum Psychoonkologii UNICORN,

 • w Fundacji OnkoCafe,

 • w Fundacji Rak’n’Roll – telefoniczna linia pomocowa, tel. 500 459 450 w każdą środę od godz. 19:00 do 21:00,

 • w Fundacji Twarze Depresji – zgłoszenia poprzez formularz

 • w Fundacji Park Nadziei

 • w Warszawskim Centrum Psychoonkologii, tel. 788 142 181, mail: [email protected],

 • na Infolinii Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego, tel. 800 08 01 64 w dni powszednie od godz. 18:00 do 22:00.

Istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji medycznych zagranicą (uzyskanie tzw. drugiej opinii). Polega to na wizycie w jednym z europejskich ośrodków onkologicznych i spotkaniu z tamtejszymi lekarzami. W wyniku wizyty pacjent otrzymuje raport z informacjami na temat zalecanego optymalnego leczenia. Należy mieć jednak na uwadze, że nie każde leczenie jest refundowane w Polsce.
Konsultację zagraniczną można przeprowadzić również za pośrednictwem firmy Diameo (współpracującej z ośrodkami medycznymi na całym świecie).
Zachęcamy również do zapoznania się z artykułem na naszej stronie na temat leczenia nowotowrów za granicą.

Skierowanie do leczenia hospicyjnego może wystawić każdy lekarz, w tym lekarz rodzinny. Konieczne jest wtedy okazanie mu dokumentacji medycznej, niezbędnej do wystawienia dokumentu.
Otrzymując skierowanie do leczenia hospicyjnego pacjent może skorzystać z dowolnego ośrodka na terenie kraju. Informacje o ośrodkach, które mają podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia znajdują się na stronach urzędów samorządowych lub na stronie NFZ. Konsultanci na Infolinii Oddziałów Wojewódzkich Funduszu również przekażą informację o ośrodkach wraz z danymi adresowymi placówek.
Potrzebna jest niezbędna dokumentacja medyczna. Zgodnie z ustawą o prawach pacjenta każdy ośrodek musi wydać wszystkie kopie. Czasami może okazać się, że do rozpoczęcia leczenia hospicyjnego konieczne jest skompletowanie kolejnych dokumentów. W szczególności zalecamy przygotowanie kopii:
∙ dowodu osobistego chorego;
∙ kompletu dokumentacji medycznej;
∙ jeżeli pacjent jest na zwolnieniu lekarskim – potwierdzenie ubezpieczenia od pracodawcy.
Z zebranymi dokumentami należy udać się do ośrodka, który zdecyduje o kwalifikacji chorego oraz poinformuje o ewentualnym okresie oczekiwania na opiekę.
Oczywiście istnieją także hospicja prywatne, o warunki przyjęcia oraz cenę miesięcznego pobytu należy wtedy pytać w danej placówce.

Lista hospicjów w Polsce można znaleźć na poniższych stronach:
https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/ (w pole z nazwą świadczenia należy wpisać ‘hospicjum’) lub https://gsl.nfz.gov.pl/GSL/GSL/PrzychodnieSpecjalistyczne

Lista hospicjów prowadzonych przez stowarzyszenia i fundacje pozarządowe, nonprofitowe świeckie i kościelne można znaleźć na poniższych stronach:
https://www.forumhospicjum.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=23&Itemid=34

Informację na temat prywatne, kompleksowej opieki stacjonarnej i domowej (na terenie Warszawy) znajdują się tutaj:
https://careexperts.pl/

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem o opiece hospicyjnej.

W przypadku gdy pacjent cierpi na dysfunkcję narządów ruchu uniemożliwiającą korzystanie ze środków transportu publicznego, może skorzystać z bezpłatnych przejazdów środkami transportu sanitarnego w celu odbycia leczenia w najbliższym podmiocie leczniczym. Jeżeli natomiast pacjent onkologiczny jest zdolny do samodzielnego poruszania się bez stałej pomocy innej osoby, ale wymaga pomocy przy korzystaniu z transportu publicznego lub wymaga pojazdu dostosowanego do potrzeb osób z niepełnosprawnością, przysługuje mu częściowo płatny transport (NFZ pokrywa 40% kosztów). Zlecenie na przejazd wystawia lekarz, który ma podpisaną umowę z NFZ albo który jest zatrudniony w placówce, z którą NFZ zawarł umowę.

Na ten moment nie prowadzimy programu Onkotaxi, natomiast Podopieczni Onkofundacji Alivia mają dostęp do darmowych voucherów na przejazdy taxi FREENOW. Zachęcamy do rejestracji i korzystania także z innych benefitów: darmowych konsultacji z dietetykiem i psychoonkologiem, zniżek na produkty i usługi i wielu innych!

partnerzy

Zbierz środki na leczenie

Pomożemy Ci zdobyć pieniądze na badania i leczenie. Umożliwimy założenie subkonta z indywidualnym panelem do wpłat darowizn. Alivia Onkozbiórka to profesjonalna obsługa i szybka wypłata środków.
Onkozbiórka

Znajdź przyjaznego lekarza i ośrodek medyczny

Zapoznaj się z opiniami innych chorych i znajdź najbardziej przyjaznego lekarza oraz najlepiej oceniany ośrodek onkologiczny w Polsce.
Onkomapa

Znajdź rekomendowane leki

Znajdź leki rekomendowane w 20 najbardziej śmiertelnych typach nowotworów i sprawdź czy są dostępne w Polsce. Skorzystaj z Oncoindexu!
Oncoindex

LEKARZ GENETYK darmowa konsultacja

Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem badania genetycznego, skonsultuj najpierw jego zakres. W Warsaw Genomics skorzystasz z bezpłatnej konsultacji genetyka klinicznego. Zapisz się na poradę kontaktując się z nami [email protected]
Zapisz się

Otrzymaj bezpłatny egzemplarz poradnika

Chcesz bezpłatnie otrzymać książkę „O życiu z rakiem i po raku: Praktyczny poradnik dla każdego”? Napisz do nas e-mail na [email protected], na jaki adres doręczyć książkę.
NAPISZ

Zapytaj Ekspertkę Alivia

Staramy się podsunąć najlepsze rozwiązania w zależności od zgłoszonego problemu w obszarach: diagnostyki, leczenia, wsparcia finansowego, psychologicznego, prawnego i innych. Porozmawiaj z nami: 22 266 03 40 lub napisz [email protected]
ZADZWOŃ

Zniżki na peruki i kosmetyki

Skorzystaj ze zniżki w sklepie internetowym naszego Partnera - nachemii.pl. Podczas dokonywania zakupu wpisz kod NACHEMII2023 i otrzymaj 20% rabatu. *Zniżka nie obejmuje protez piersi oraz bielizny pooperacyjnej.
nachemii.pl

Zniżki na badania genetyczne dla rodziny

Twoja rodzina może wykonać badanie oceny ryzyka zachorowania na wszystkie nowotwory dziedziczne. Skorzystaj z oferty na www.badamygeny.pl uzyskując do 139 zł zniżki. Napisz maila do nas, aby otrzymać kod rabatowy: [email protected]
Otrzymaj kod rabatowy

PSYCHOONKOLOG darmowa konsultacja

Poradnia Strefa Myśli oferuje bezpłatne konsultacje u psychoonkolog Moniki Zaremby. Umów się na wizytę dzwoniąc pod numer 22 490-44-12 lub 602 432 591, podaj hasło PROGRAM ALIVIA.
ZADZWOŃ

Odwiedź bazę wiedzy o raku

Dowiedz się jakie są objawy nowotworów i metody ich leczenia. Skorzystaj z naszych poradników, poznaj historie naszych podopiecznych. Przygotowaliśmy ponad 300 artykułów edukacyjno-informacyjnych!!
Przeczytaj

Leczenie celowane nowotworów

Nowotwory też są różne i występują w nich różne mutacje genów. Dzięki badaniom molekularnym można dobrać precyzyjne leczenie, odpowiednie dla konkretnego przypadku nowotworu.
Prosto w Raka

Zniżki na badania genetyczne

Warsaw Genomics przygotował dla Ciebie zniżki na badania genetyczne w wysokości 10-20%.
Dowiedz się więcej

DIETETYK darmowa konsultacja

Partner Alivia - Nestlé Health Science oferuje możliwość bezpłatnej konsultacji żywieniowej z dietetyk Katarzyną Zadką. Chęć skorzystania z porady prosimy zgłaszać na e-mail: [email protected]
NAPISZ

Zniżki na przejazdy

Partner Alivia iTaxi oferuje stałą -10% zniżkę na przejazdy taksówkami, przy użyciu aplikacji. Bezpieczny transport osób, zwłaszcza w okresie pandemii, jest szczególnie ważny dla osób z obniżoną odpornością.
Dowiedz się więcej

Wyszukaj najkrótszą kolejkę do badań

Znajdź placówkę, w której kolejka do tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego i badania PET jest najkrótsza.
Kolejkoskop

Zniżki na suplementy diety

Odbierz 20% rabat na wybrane linie suplementów Nutropharma, wpisując kod ALIVIA podczas zakupów w sklepie internetowym naszego Partnera.
Dowiedz się więcej

Zbierz środki na leczenie

Pomożemy Ci zdobyć pieniądze na badania i leczenie. Umożliwimy założenie subkonta z indywidualnym panelem do wpłat darowizn. Alivia Onkozbiórka to profesjonalna obsługa i szybka wypłata środków.
Onkozbiórka

Znajdź przyjaznego lekarza i ośrodek medyczny

Zapoznaj się z opiniami innych chorych i znajdź najbardziej przyjaznego lekarza oraz najlepiej oceniany ośrodek onkologiczny w Polsce.
Onkomapa

Znajdź rekomendowane leki

Znajdź leki rekomendowane w 20 najbardziej śmiertelnych typach nowotworów i sprawdź czy są dostępne w Polsce. Skorzystaj z Oncoindexu!
Oncoindex

LEKARZ GENETYK darmowa konsultacja

Jeśli zastanawiasz się nad wykonaniem badania genetycznego, skonsultuj najpierw jego zakres. W Warsaw Genomics skorzystasz z bezpłatnej konsultacji genetyka klinicznego. Zapisz się na poradę kontaktując się z nami [email protected]
Zapisz się

Bezpłatny Poradnik Żywienia Medycznego

Pobierz bezpłatnie Poradnik Żywienia Medycznego od Nestlé Health Science i zapoznaj się z praktycznymi wskazówkami na temat odżywiania w trakcie choroby nowotworowej.
POBIERZ

Otrzymaj bezpłatny egzemplarz poradnika

Chcesz bezpłatnie otrzymać książkę „O życiu z rakiem i po raku: Praktyczny poradnik dla każdego”? Napisz do nas e-mail na [email protected], na jaki adres doręczyć książkę.
NAPISZ

Zapytaj Ekspertkę Alivia

Staramy się podsunąć najlepsze rozwiązania w zależności od zgłoszonego problemu w obszarach: diagnostyki, leczenia, wsparcia finansowego, psychologicznego, prawnego i innych. Porozmawiaj z nami: 22 266 03 40 lub napisz [email protected]
ZADZWOŃ

Zniżki na peruki i kosmetyki

Skorzystaj ze zniżki w sklepie internetowym naszego Partnera - nachemii.pl. Podczas dokonywania zakupu wpisz kod NACHEMII2023 i otrzymaj 20% rabatu. *Zniżka nie obejmuje protez piersi oraz bielizny pooperacyjnej.
nachemii.pl

Zniżki na badania genetyczne dla rodziny

Twoja rodzina może wykonać badanie oceny ryzyka zachorowania na wszystkie nowotwory dziedziczne. Skorzystaj z oferty na www.badamygeny.pl uzyskując do 139 zł zniżki. Napisz maila do nas, aby otrzymać kod rabatowy: [email protected]
Otrzymaj kod rabatowy

PSYCHOONKOLOG darmowa konsultacja

Poradnia Strefa Myśli oferuje bezpłatne konsultacje u psychoonkolog Moniki Zaremby. Umów się na wizytę dzwoniąc pod numer 22 490-44-12 lub 602 432 591, podaj hasło PROGRAM ALIVIA.
ZADZWOŃ

Odwiedź bazę wiedzy o raku

Dowiedz się jakie są objawy nowotworów i metody ich leczenia. Skorzystaj z naszych poradników, poznaj historie naszych podopiecznych. Przygotowaliśmy ponad 300 artykułów edukacyjno-informacyjnych!!
Przeczytaj

Leczenie celowane nowotworów

Nowotwory też są różne i występują w nich różne mutacje genów. Dzięki badaniom molekularnym można dobrać precyzyjne leczenie, odpowiednie dla konkretnego przypadku nowotworu.
Prosto w Raka

Zniżki na badania genetyczne

Warsaw Genomics przygotował dla Ciebie zniżki na badania genetyczne w wysokości 10-20%.
Dowiedz się więcej

DIETETYK darmowa konsultacja

Partner Alivia - Nestlé Health Science oferuje możliwość bezpłatnej konsultacji żywieniowej z dietetyk Katarzyną Zadką. Chęć skorzystania z porady prosimy zgłaszać na e-mail: [email protected]
NAPISZ

Zniżki na przejazdy

Partner Alivia iTaxi oferuje stałą -10% zniżkę na przejazdy taksówkami, przy użyciu aplikacji. Bezpieczny transport osób, zwłaszcza w okresie pandemii, jest szczególnie ważny dla osób z obniżoną odpornością.
Dowiedz się więcej

Wyszukaj najkrótszą kolejkę do badań

Znajdź placówkę, w której kolejka do tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego i badania PET jest najkrótsza.
Kolejkoskop

Zniżki na suplementy diety

Odbierz 20% rabat na wybrane linie suplementów Nutropharma, wpisując kod ALIVIA podczas zakupów w sklepie internetowym naszego Partnera.
Dowiedz się więcej

jak skorzystać z oferty?

Warunki skorzystania z oferty:

 1. Napisz do nas na [email protected] i zgłoś chęć skorzystania z porady.
 2. W odpowiedzi otrzymasz kod uprawniający do bezpłatnej porady oraz numer na dedykowaną infolinię.
 3. Zadzwoń na infolinię LUX MED Harmonia, podaj kod i zarezerwuj termin konsultacji.
 4. Jeśli zdecydujesz się na kontynuację terapii skontaktuj się ponownie z LUX MED Harmonia (nie potrzebujesz kolejnych kodów by skorzystać z 15% zniżki na dalsze leczenie).

Jak skorzystać z oferty?

Wypełnij formularz, a prześlemy Ci voucher o wartości 30zł na przejazd taksówką. Voucher można realizować w aplikacji FREENOW, w ponad 20 miastach Polski
 • Vouchery wysyłamy najpóźniej do 2 dni roboczych po uzupełnieniu formularza. 
 • Możliwe jest także zamówienie vouchera na przejazd powrotny, wystarczy ponownie wypełnić formularz.
 • Skorzystanie z benefitu jest możliwe dla osób, które zarejestrowały się na stronie Fundacji. Możesz to zrobić tutaj.  
 • Zarejestrowane osoby mogą skorzystać z dwóch voucherów miesięcznie.

Zamówienie przejazdu:

ZNIŻKI OD NUTROPHARMA

Na poniższe suplementy obowiązuje 20% zniżki, w sklepie internetowym Nutropharma:

 • Linia Nutrique Special Care
 • Linia Vitapil (3 produkty – Vitapil, Vitapil beauty, Vitapil mama)
 • Cardiomin
 • Omega Cardio
 • Acerola Plus

jak skorzystać z oferty?

Warunki skorzystania z oferty:

 • Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych Kodano,
 • Hasło uprawniające do skorzystania – Alivia,
 • By skorzystać z oferty należy dokonać zakupu zestawu oprawek oraz dwóch soczewek okularowych,
 • Marki objęte ofertą – Loretto, Olivier X, Marie Bocquel, Perez, Sven Opti.
 

Promocja obowiązuje do 30.06.2024

W razie jakichkolwiek pytań, napisz do nas na [email protected]

jak uzyskać zniżkę na przejazd?

WAŻNE:

Zniżka dostępna jest dla pacjentów korzystających z aplikacji iTaxi i płacących za przejazd w aplikacji (podpięta karta płatnicza)

 1. Pobierz i zainstaluj  aplikację iTaxi na swoim telefonie
 2. Kod zniżkowy dla użytkowników serwisu Alivia to FUNDACJAALIVIA 
 3. Każdy użytkownik może z kodu skorzystać dowolną ilość razy
 4. Użytkownik korzystający z kodu otrzymuje rabat w wysokości 10% kwoty rachunku (max 10 PLN na jeden przejazd) 

Jak skorzystać z oferty?

Tłumaczenia realizowane są przez biura tłumaczeń:

Supertłumacz.plMeddea 

Zgłoś się do nas, aby skorzystać z bezpłatnego tłumaczenia: [email protected]  

ZNIŻKI OD WARSAW GENOMICS

Poniższe badania genetyczne możesz wykonać w obniżonej cenie, dzięki specjalnym rabatom od naszego Partnera:

 • Chcę wiedzieć wszystko – 20% zniżki,

 • Nowotwory zależne od BRCA1/2 – 20% zniżki,

 • Profilowanie somatyczne BRCA1/2 – 20% zniżki,

 • Inne panele onkologiczne – 10% zniżki.

Warto się umówić na bezpłatną konsultację z lekarzem genetykiem, aby odpowiednio dobrać badanie.

Szczegółowe informacje na temat testów znajdziesz na stronie Warsaw Genomics.

Napisz do nas, aby otrzymać kod rabatowy i uzyskać więcej informacji [email protected].

dodatkowe informacje

 •  Karnet zamyka się automatycznie po 12 miesiącach
  (nie trzeba pamiętać o jego wypowiedzeniu),
 • Jeżeli chcesz zamknąć go wcześniej, obowiązuje
  30-dniowy okres wypowiedzenia,
 • W ciągu 30 dni od zamknięcia karnetu możesz
  zakupić dowolny pakiet, bez konieczności dokonywania opłaty wpisowej,
 • Kod należy wykorzystać do 04.10.2024.

Instrukcja skorzystania:

 1. Napisz na [email protected] w celu uzyskania kodu zniżkowego,
 2. Wejdź na cityfit.pl i kliknij „Kup karnet”,
 3. Wybierz swoje miasto i klub,
 4. Wybierz zakładkę „Karnet”,
 5. Wybierz Karnet elastyczny i datę jego startu,
 6. W polu „Masz kod promocyjny?” wpisz swój indywidualny kod i kliknij „Użyj”,
 7. Postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami.

Fundacja Onkologiczna Alivia powstała w kwietniu 2010 roku. Założycielem jest Bartosz Poliński – starszy brat Agaty, u której 3 lata wcześniej, w wieku 28 lat, został zdiagnozowany zaawansowany rak. Rodzeństwo namówiło do współpracy innych.

W momencie diagnozy rokowania Agaty były niepomyślne. Rodzeństwo zmobilizowało się do poszukiwania najbardziej optymalnych metod leczenia. Nie było to łatwe – po drodze musieli zmierzyć się z niewydolnym systemem opieki onkologicznej, trudnościami formalnymi i problemami finansowymi. Szczęśliwie, udało się im pokonać te przeszkody. Agacie udało się również odzyskać zdrowie i odmienić fatalne rokowania. Doświadczenia te, stały się inspiracją do powołania organizacji, która pomaga pacjentom onkologicznym w trudnym procesie leczenia.

Fundacja naświetla problem występowania chorób nowotworowych. Propaguje także proaktywną postawę wobec choroby nowotworowej i przejęcie inicjatywy w jej leczeniu: zdobywanie przez chorych i bliskich jak największej ilości danych na temat danego przypadku, podejmowania decyzji dotyczących leczenia wspólnie z lekarzem. Podpowiada również sposoby ułatwiające szybkie dotarcie do kosztownych badań w ramach NFZ (onkoskaner.pl), informacji o nowotworach złośliwych i ich leczeniu, jak również publikuje w języku polskim nowości onkologiczne ze świata na swojej stronie, jak i na profilu Alivii na Facebook’u.

W krytycznych sytuacjach fundacja pomaga organizować środki finansowe na świadczenia medyczne dla chorych, które nie są finansowane z NFZ. Zbiórkę funduszy umożliwia Onkozbiórka, które Alivia prowadzi dla potrzebujących.