Diagnostyka i leczenie raka piersi „Falenty 2017”

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Polskie Towarzystwo do Badań nad Rakiem Piersi zaprasza do wzięcia udziału w X KONFERENCJI pt.: Diagnostyka i leczenie raka piersi „Falenty 2017”, która odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2017 roku w HOTELU AIRPORT WARSZAWA (ul.17-go Stycznia).

Podobnie jak w latach ubiegłych, autorami programu będą wybitni specjaliści, którzy korzystając z własnych doświadczeń klinicznych, bogatego zaplecza eksperckiego oraz opinii uczestników przygotują przyszłoroczny program spotkania.

Zaproszeni wykładowcy przedstawią najnowsze doniesienia oraz obecny stan wiedzy z zakresu wybranych problemów leczenia chirurgicznego a także rozmaitych metod leczenia przeciwnowotworowego. Konferencja skierowana jest do szerokiego grona osób, które na co dzień spotykają się z problemami związanymi z diagnostyką i leczeniem nowotworów piersi a przede wszystkim do: onkologów, chirurgów, radioterapeutów, kardiologów, lekarzy rodzinnych, ale także lekarzy w trakcie wymienionych specjalizacji.

Do 15.11.2016 WCZESNA REJESTRACJA:
Uczestnik 550,00 PLN,
Członkowie PTdBnRP 400,00 PLN,
Pielęgniarki, rehabilitanci, studenci 250,00 PLN.

Dołącz do nas!

Tu znajdziesz przygotowane specjalnie dla Ciebie darmowe wsparcie w zmaganiach z rakiem!

Więcej informacji: www.konferencjafalenty.pl

Zapisz się, aby otrzymywać najświeższe informacje ze świata onkologii!

Fundacja Onkologiczna Alivia powstała w kwietniu 2010 roku. Założycielem jest Bartosz Poliński – starszy brat Agaty, u której 3 lata wcześniej, w wieku 28 lat, został zdiagnozowany zaawansowany rak. Rodzeństwo namówiło do współpracy innych.

W momencie diagnozy rokowania Agaty były niepomyślne. Rodzeństwo zmobilizowało się do poszukiwania najbardziej optymalnych metod leczenia. Nie było to łatwe – po drodze musieli zmierzyć się z niewydolnym systemem opieki onkologicznej, trudnościami formalnymi i problemami finansowymi. Szczęśliwie, udało się im pokonać te przeszkody. Agacie udało się również odzyskać zdrowie i odmienić fatalne rokowania. Doświadczenia te, stały się inspiracją do powołania organizacji, która pomaga pacjentom onkologicznym w trudnym procesie leczenia.

Fundacja naświetla problem występowania chorób nowotworowych. Propaguje także proaktywną postawę wobec choroby nowotworowej i przejęcie inicjatywy w jej leczeniu: zdobywanie przez chorych i bliskich jak największej ilości danych na temat danego przypadku, podejmowania decyzji dotyczących leczenia wspólnie z lekarzem. Podpowiada również sposoby ułatwiające szybkie dotarcie do kosztownych badań w ramach NFZ (onkoskaner.pl), informacji o nowotworach złośliwych i ich leczeniu, jak również publikuje w języku polskim nowości onkologiczne ze świata na swojej stronie, jak i na profilu Alivii na Facebook’u.

W krytycznych sytuacjach fundacja pomaga organizować środki finansowe na świadczenia medyczne dla chorych, które nie są finansowane z NFZ. Zbiórkę funduszy umożliwia Onkozbiórka, które Alivia prowadzi dla potrzebujących.