Przekaż 1% podatku na walkę z rakiem!

Fundacja Alivia pomaga chorym na raka w finansowaniu nierefundowanych terapii, konsultacji, niezbędnych badań i dojazdu do ośrodka leczenia. Rozlicz PIT i przekaż 1% podatku dla chorych na raka! Dzięki Twojemu wsparciu będziemy mogli dalej pomagać chorym walczyć o najlepsze leczenie, ich zdrowie i dłuższe życie.

Twój 1% może uratować życie

W Polsce dostęp do nowoczesnych terapii onkologicznych jest mocno ograniczony. Będąc polskim pacjentem chory często staje przed wyborem – skorzystać z najnowocześniejszych, najbardziej skutecznych metod za własne pieniądze, lub leczyć się metodami refundowanymi, ale dającymi mniejsze szanse na opanowanie choroby. Nie jest to wybór łatwy, przede wszystkim dlatego, że leczenie onkologiczne jest bardzo drogie i nieraz wiąże się z wyjazdem za granicę – do ośrodka, w którym dana metoda jest z powodzeniem stosowana.

Dlatego pomagamy chorym na raka w finansowaniu nierefundowanych terapii, prywatnych konsultacji i innych wydatków niezbędnych w procesie leczenia.

Pomóż nam walczyć dalej! Wpisz w swoją deklarację KRS 0000358654 lub skorzystaj z naszego darmowego programu do rozliczeń podatkowych.

Dlaczego warto pomagać?

PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA CHORYCH NA RAKA
WPISZ W DEKLARACJĘ KRS 0000358654
POMÓŻ NAM WALCZYĆ DALEJ
Odtwórz wideo

Darmowy program do PIT

Rozlicz zeznanie podatkowe w szybki, bezpieczny i łatwy sposób. Skorzystaj z możliwość rozliczenia każdego rodzaju dochodu i każdej przysługującej ulgi. Nasz program jest zgodny z obowiązującymi przepisami i najnowszymi wzorami Ministerstwa Finansów.

Program automatycznie sprawdzi Twoją deklarację i umożliwi jej złożenie do właściwego Urzędu Skarbowego.

Nasza wizja

ZMIENIĆ ZŁOŚLIWEGO RAKA W ŁAGODNĄ CHOROBĘ

Wierzymy, że przyjdzie dzień, kiedy nawet zaawansowany rak stanie się całkowicie wyleczalny, a jego okrutny charakter będzie tylko wspomnieniem, tak jak cholery, dżumy i wielu innych, początkowo śmiertelnych i strasznych dla ludzkości schorzeń.

WSPIERAĆ POLSKĄ ONKOLOGIĘ I SŁUŻBĘ ZDROWIA

Alivia prowadzi działania rzecznicze, zwracając uwagę decydentów na problemy polskiej onkologii i skłaniając do wprowadzania zmian, korzystnych dla pacjentów onkologicznych.

EDUKOWAĆ, UŚWIADAMIAĆ, REPREZENTOWAĆ

To wiedza zmienia niemożliwe w możliwe. Dlatego dbamy, by być na bieżąco i dostarczać nowości ze światowej onkologii w przystępny sposób. Każdy dzień opóźnienia w postawieniu diagnozy wiąże się z ryzykiem braku możliwości skutecznego leczenia.

DOSTARCZAĆ PRAKTYCZNE NARZĘDZIA DLA PACJENTA

Dążymy do tego, by zapewnić ludziom chorym na raka narzędzia, dzięki którym będą mogli odważnie korzystać ze zdobyczy światowej medycyny i wygrywać z chorobą każdego dnia.