Akademia Onkologiczna – Spotkania dla pacjentów i ich rodzin oraz Wykłady dla lekarzy

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Radomskie Centrum Onkologii zaprasza na kolejne edycje Akademii Onkologicznej.

29 listopada 2017 r. o godzinie 17.00  odbędzie się spotkanie Akademii Onkologicznej dla pacjentów i ich rodzin, organizowane już po raz czwarty.

Tym razem tematem spotkania będzie Program Profilaktyki Nowotworów Głowy i Szyi współfinansowany z funduszy unijnych oraz najnowsze metody wykrywania i leczenia raka piersi. Uczestnicy spotkania dowiedzą się między innymi jak zakwalifikować się do programu bezpłatnych badań wykrywających nowotwory.

W spotkaniu wezmą udział onkolodzy z Radomskiego Centrum Onkologii, którzy przedstawią najnowsze metody wykrywania i leczenia nowotworów. W tym dniu będzie tez możliwość wykonania badań profilaktycznych wykrywających raka piersi.

To już kolejna edycja  Akademii Onkologicznej. W poprzednich spotkaniach wzięło udział kilkaset osób.

Również w listopadzie odbędzie się także spotkanie Akademii Onkologicznej dla lekarzy.  27 listopada o godzinie 17.00 RCO zaprasza lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej a także lekarzy specjalistów zainteresowanych poszerzaniem wiedzy z zakresu wykrywania i leczenia nowotworów głowy i szyi oraz raka piersi.  W Akademii Onkologicznej dla lekarzy uczestniczyło dotąd ponad 80 lekarzy z województwa mazowieckiego.

Udział w obu spotkaniach jest bezpłatny. Bezpośrednio po ich zakończeniu organizator zapewnia poczęstunek.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie obecności telefonicznie lub mailowo do 22 listopada. i.leskiewicz@onkologiaradom.pl  tel. 790 400 445.

DZIAŁAJ TERAZ!

Pacjenci onkologiczni z obniżoną odpornością, szczególnie podczas immunoterapii, chemioterapii i radioterapii, to grupa wyjątkowo narażona na zachorowania wirusowe. Zgłaszając się do szpitala – ryzykują życiem.

Aktualności