Czerwiec 2020: Prawie 250 tys. przekazane chorym

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Ubiegły miesiąc był dla nas szczególny, ponieważ całkowity licznik wypłat dla Podopiecznych przekroczył kwotę 20 milonów zł!  W samym czerwcu pomogliśmy 84 pacjentom wypłacając im 246 856 zł.

Z pieniędzy tych skorzystała m.in. Anna Gędoś, która nie chce dopuścić do przerzutów raka piersi i zdecydowała się na leczenie nierefundowanym w jej przypadku lekiem pertuzumab.

Leszek z Łodzi mierzący się z nowotworem nerki przeznaczył prawie 8 tys. zł na drogi lek – niwolumab. Ten sam lek pomaga Iwonie z Torunia w walce z rakiem jajnika, a dzięki środkom ze Skarbonki mogła pokryć koszt kolejnej dawki.

Wsparcie darczyńców zapewniło Ernestowi z Warszawy kontynuację leczenia raka jelita grubego.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

To wszystko nie byłoby możliwe bez pomocy naszych wspaniałych Darczyńców! W czerwcu ponad 700 osób zaufało nam i przekazało darowiznę na pomoc naszym podopiecznym.

W ubiegłym miesiącu do Programu Skarbonka dołączyło 8 nowych Podopiecznych: Shirley Ytac, Krzysztof Kowalski, Roman Kostelnyi, Anna Wojtowicz, Joanna Stasiak, Zbigniew Szczygieł, Robert Wolański i Iwona Przyborek. Łącznie prowadzimy zbiórki dla 363 osób. Zapraszamy do poznania naszych Podopiecznych na ich stronach i wsparcia ich walki o zdrowie.

DZIAŁAJ TERAZ!

Co czwarty z nas zachoruje na nowotwór, niemal każdy spotka się z tą chorobą wśród bliskich i przyjaciół. Dlatego nie możemy pozwolić, aby ludzie dalej

Aktualności