Grudzień 2019: Prawie 400 000 zł dla chorych na raka

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Działaliśmy intensywnie aż do ostatnich dni ubiegłego roku! W grudniu przekazaliśmy naszym Podopiecznym 392 152 zł na nierefundowane leki, terapie za granicą, rehabilitację i inne wydatki związane z chorobą.

Z pieniędzy tych skorzystały 102 osoby, a wśród nich Aleksandra, która zmaga się z ziarnicą złośliwą. Przekazaliśmy jej prawie 48 000 zł, dzięki którym rozpoczęła terapię nierefundowanym w jej przypadku nivolumabem. Z kolei Iwona, która choruje na raka jajnika, potrzebuje leku olaparib, który również w jej wskazaniu nie jest refundowany przez NFZ. Dzięki wsparciu darczyńców, w ubiegłym miesiącu kupiła dwa pierwsze opakowania, warte ponad 21 000 zł. Kasia z Wejherowa przyjęła kolejną dawkę leku na raka piersi, kosztującego ponad 19 000 zł miesięcznie a Natalia z Łomianek zapłaciła ponad 16 000 zł za lek na raka dróg żółciowych.

To wszystko nie byłoby możliwe bez wsparcia ponad 1700 darczyńców, którzy w ubiegłym miesiącu przekazali wpłatę na ratowanie zdrowia i życia naszych Podopiecznych! Bardzo dziękujemy wszystkim i mamy nadzieję na waszą pomoc również w 2020 r.

W grudniu uruchomiliśmy konto w Programie Skarbonka dla 8 osób i obecnie prowadzimy zbiórkę pieniędzy dla 296 chorych.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

DZIAŁAJ TERAZ!

Co czwarty z nas zachoruje na nowotwór, niemal każdy spotka się z tą chorobą wśród bliskich i przyjaciół. Dlatego nie możemy pozwolić, aby ludzie dalej

Aktualności