Listopad 2019: Ponad 400 000 zł przekazane chorym

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

W ubiegłym miesiącu zrealizowaliśmy wypłaty dla naszych Podopiecznych na kwotę w sumie 448 259 zł. To ogromna pomoc, która nie byłaby możliwa gdyby nie dobre serce wielu darczyńców!

Wiktor, który walczy z glejakiem, wypłacił prawie 35 000 zł, co pozwoliło na opłacenie części kosztów terapii w Niemczech. Iwona z Chynowa zapłaciła 12 500 zł za opakowanie leku na raka jelita, a Katarzyna z Wejherowa ponad 19 000 zł za dwie fiolki leku na raka piersi. Pomogliśmy też Maurycemu, który w listopadzie wydał prawie 21 000 zł na zagraniczne leczenie glejaka oraz 122 innym chorym, którzy dzięki prowadzonej zbiórce pieniędzy mogli opłacić leki, rehabilitację, dojazdy do ośrodków leczenia i inne wydatki nierefundowane przez NFZ. Ponadto, uruchomiliśmy zbiórkę dla 15 kolejnych osób.

Obecnie pozyskujemy środki na leczenie dla 297 chorych, dlatego bardzo potrzebujemy waszej pomocy!

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

DZIAŁAJ TERAZ!

Co czwarty z nas zachoruje na nowotwór, niemal każdy spotka się z tą chorobą wśród bliskich i przyjaciół. Dlatego nie możemy pozwolić, aby ludzie dalej

Aktualności