Lipiec 2020: Ponad 270 tys. zł na walkę z rakiem

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Dzięki wsparciu darczyńców możemy dalej pomagać naszym Podopiecznym! W lipcu przekazaliśmy chorym na raka w sumie 278 069 zł na wydatki związane z ich leczeniem.

Z pieniędzy tych skorzystało 104 osoby, a wśród nich Sławomir, kierowca rajdowy z Bliżyna, który z pomocą Darczyńców pokrywa wysokie koszty leczenie raka jelita grubego w Norwegii. Violetta z Jabłonnej mogła zakupić kolejną dawkę leku na raka piersi, którego koszt wynosi prawie 6 tys. zł miesięcznie.  

Zbigniew z Wieliczki mógł wykonać nierefundowane w jego chorobie badanie molekularne. Wyniki badania dadzą szansę na wdrożenie leczenia personalizowanego. Grzegorz z Aleksandrowa Łódzkiego przyjął kolejną dawkę nierefundowanego leku w walce z rakiem trzustki.

Nie byłoby to możliwe bez pomocy ludzi o dobrych sercach, którzy zdecydowali się wpłacić darowiznę. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaufały nam i w ubiegłym miesiącu wsparły naszych Podopiecznych!

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

Aktualnie prowadzimy zbiórki dla 373 chorych, a w lipcu do Fundacji dołączyło 12 kolejnych pacjentów: Sylwia Perczyńska, Filip Koźmiński, Joanna Konkel, Krzysztof Adamiec, Anna Lankau-Pogorzelska, Piotr Haber, Zbigniew Wypych, Jolanta Szczepańska, Karina Błachnio, Romana Rojek, Mariusz Bilewicz oraz Krzysztof Płóciennik. Zapraszamy do poznania naszych Podopiecznych na ich stronach i wsparcia ich walki o zdrowie.

DZIAŁAJ TERAZ!

Moglibyśmy uniknąć zgonów ponad 30 tysięcy osób rocznie – 30 tysięcy naszych najbliższych, którzy mogliby żyć – gdyby dostęp do leczenia był na wyższym poziomie.

Aktualności