Październik 2020: Ponad 500 tys. zł na pomoc dla chorych na raka

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Dzięki wsparciu Darczyńców ubiegły miesiąc był dla nas wyjątkowo intensywny! Nasi Podopieczni, którzy mierzą się nie tylko z samą chorobą, ale także z poważnymi trudnościami finansowymi, skorzystali z pomocy na kwotę aż 546 569 zł! Nie byłoby to możliwe, gdyby nie indywidualne darowizny oraz przekazany 1% podatku. 

Środki te zostały wypłacone 134 osobom. Wśród nich jest walczący z nowotworem mózgu prezenter radiowy z Krakowa Andrzej Kukuczka, który rozpoczął ratującą życie terapię immunologiczną w Kolonii w Niemczech. Z kolei Piotr z Tuliszkowa, chory na raka nerki, zakupił bardzo kosztowne nierefundowane leki immunoterapeutyczne– nivolumab z ipilimumabem. Również Elżbieta z Łomianek mogła pokryć koszty zakupu leku – olaparibu.

Z hojności Darczyńców skorzystała także Karolina z Kalisza, która udało się sfinansować specjalistyczne badania molekularne, dzięki którym lekarze będą mogli z precyzją dopasować odpowiednie leczenie. Natomiast Sylwia z Oławy mogła poddać się operacji rekonstrukcji piersi.

Z całego serca dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy nam zaufali i postanowili przekazać swoje wsparcie najbardziej potrzebującym.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

Aktualnie prowadzimy zbiórki dla 347 chorych. W październiku do Fundacji dołączyło 8 kolejnych osób: Jerzy Wójcik, Ewa Trojan, Zbigniew Żugaj, Roman Piotrowski, Piotr Pocheć, Jarosław Piechowicz, Agnieszka Madzio oraz Bogusław Kaźmierczak. Zapraszamy do poznania naszych Podopiecznych na ich stronach oraz wsparcia ich w walce o życie i zdrowie. Jeśli Twoje leczenie wiąże się z kosztami, których nie możesz pokryć z budżetu domowego, dowiedz się na naszej stronie internetowej, jak założyć Skarbonkę i rozpocząć zbiórkę pieniędzy!

DZIAŁAJ TERAZ!

Moglibyśmy uniknąć zgonów ponad 30 tysięcy osób rocznie – 30 tysięcy naszych najbliższych, którzy mogliby żyć – gdyby dostęp do leczenia był na poziomie krajów

Aktualności