Rabaty w Centrum Badań DNA na hasło ALIVIA

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

logo centrum badań dnaCentrum Badań DNA to ośrodek badawczo-diagnostyczny założony na terenie Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Oferuje badania genetyczne w kierunku predyspozycji do nowotworów, ale również inne badania DNA, m.in. badania ojcostwa, badania predyspozycji do choroby Alzheimera i innych chorób nienowotworowych, a także diagnostykę chorób odkleszczowych, wirusowego zapalenia wątroby oraz infekcji. Dzięki współpracy z Fundacją Alivia możecie skorzystać z 10% zniżki na badania wykonywane przez CB DNA. 

Więcej informacji oraz pełną ofertę badań znajdziecie na cbdna.pl.

Dodatkowo, w listopadzie, w ramach akcji „Movember”, Centrum Badań DNA oferuje 15% zniżki na badania w kierunku predyspozycji do raka prostaty i jąder. Dzięki polubieniu fanpage CB DNA na Facebooku oraz przesłaniu zdjęcia z wąsami możecie skorzystać z kolejnych 5% rabatu.

Zachęcamy do skorzystania wszystkich Panów, a Panie prosimy o zachęcanie swoich partnerów, braci i przyjaciół.

Dodaj chorym odwagi!

Pomagamy chorym na raka w finansowaniu terapii, konsultacji, badań i dojazdów do ośrodka leczenia, a także edukujemy i reprezentujemy pacjentów w debacie publicznej.

akcja movember

Zapisz się, aby otrzymywać najświeższe informacje ze świata onkologii!

Działaj teraz!

Moglibyśmy uniknąć zgonów ponad 30 tysięcy osób rocznie – 30 tysięcy naszych najbliższych, którzy mogliby żyć – gdyby dostęp do leczenia był na wyższym poziomie.

Podpisz petycję!

Fundacja Onkologiczna Alivia powstała w kwietniu 2010 roku. Założycielem jest Bartosz Poliński – starszy brat Agaty, u której 3 lata wcześniej, w wieku 28 lat, został zdiagnozowany zaawansowany rak. Rodzeństwo namówiło do współpracy innych.

W momencie diagnozy rokowania Agaty były niepomyślne. Rodzeństwo zmobilizowało się do poszukiwania najbardziej optymalnych metod leczenia. Nie było to łatwe – po drodze musieli zmierzyć się z niewydolnym systemem opieki onkologicznej, trudnościami formalnymi i problemami finansowymi. Szczęśliwie, udało się im pokonać te przeszkody. Agacie udało się również odzyskać zdrowie i odmienić fatalne rokowania. Doświadczenia te, stały się inspiracją do powołania organizacji, która pomaga pacjentom onkologicznym w trudnym procesie leczenia.

Fundacja naświetla problem występowania chorób nowotworowych u osób młodych. Propaguje także proaktywną postawę wobec choroby nowotworowej i przejęcie inicjatywy w jej leczeniu: zdobywanie przez chorych i bliskich jak największej ilości danych na temat danego przypadku, podejmowania decyzji dotyczących leczenia wspólnie z lekarzem. Podpowiada również sposoby ułatwiające szybkie dotarcie do kosztownych badań w ramach NFZ (kolejkoskop.pl), informacji o nowotworach złośliwych i ich leczeniu, jak również publikuje w języku polskim nowości onkologiczne ze świata na swojej stronie, jak i na profilu Alivii na Facebook’u.

W krytycznych sytuacjach fundacja pomaga organizować środki finansowe na świadczenia medyczne dla chorych, które nie są finansowane z NFZ. Zbiórkę funduszy umożliwia Onkozbiórka, które Alivia prowadzi dla potrzebujących.