Wrzesień 2019: Prawie pół miliona złotych dla chorych na raka

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Ubiegły miesiąc był u nas bardzo intensywny! Wsparliśmy finansowo 78 pacjentów, którym przekazaliśmy w sumie 482 551 zł.

Tadeusz spod Opola Lubelskiego przeszedł terapię nowotworu mózgu NanoTherm kosztującą 190 000 zł, a Justyna, mama trzech córek opłaciła nierefundowane leki, badania i wizyty u lekarzy na kwotę ponad 30 000 zł.

Beata z Gliwic spożytkowała ponad 22 000 zł na nierefundowany w jej przypadku lek na raka piersi, a Paweł, lekarz z Dąbrowy Górniczej przyjął kolejną dawkę leku na raka jelita grubego, wartą prawie 15 000 zł.

To wszystko było możliwe dzięki wpłatom od wielu ludzi o dobrych sercach. Dziękujemy wszystkim ponad 2600 darczyńcom, którzy we wrześniu zdecydowali się pomóc naszym Podopiecznym 🙂

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

Prosimy też o dalszą pomoc. W poprzednim miesiącu do naszego Programu Skarbonka dołączyło 14 osób i obecnie prowadzimy zbiórki pieniędzy dla 330 pacjentów.

DZIAŁAJ TERAZ!

Co czwarty z nas zachoruje na nowotwór, niemal każdy spotka się z tą chorobą wśród bliskich i przyjaciół. Dlatego nie możemy pozwolić, aby ludzie dalej

Aktualności