CAR-T – przełom w leczeniu nowotworów. Webinarium dla pacjentów

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Czym CAR-T różni się od stosowanych wcześniej terapii? Jak działa terapia CAR-T i kto może z niej skorzystać? Poznaj odpowiedzi ekspertów, obejrzyj nagranie! 

1 grudnia 2020 Fundacja Onkologiczna Alivia zorganizowała spotkanie online zatytułowane: CAR-T – przełom w leczeniu nowotworów. Informacje dla pacjentów.

W webinarium uczestniczyli czołowi polscy eksperci – prof. Krzysztof Kałwak i prof. Sebastian Giebel oraz przedstawicielka Fundacji Alivia udzielająca informacji jak pozyskać środki finansowe na leczenie. Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy również pierwszego w Polsce pacjenta leczonego metodą CAR-T.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

EKSPERCI:

  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kałwak, specjalista transplantologii klinicznej, immunologii klinicznej, pediatrii, onkologii i hematologii dziecięcej, Katedra i Klinika Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu,
  • prof. dr hab. n. med. Sebastian Giebel, Kierownik Kliniki Transplantacji Szpiku i Onkohematologii, Narodowy Instytut Onkologii Oddział Gliwice.

Webinarium zostało zarejestrowane i jest dostępne do obejrzenia. Zapraszamy!

Partnerem wydarzenia była Ogólnopolska Federacja Onkologiczna, dziękujemy również za wsparcie firmom Novartis i Gilead.

Wszystkie prawa do materiałów dostępnych na stronie są zastrzeżone. Kopiowanie zawartości wymaga zgody Fundacji.
Przeczytaj treść noty prawnej.Struktura i układ graficzny serwis internetowy stanowią wyłączną własność Fundacji Onkologicznej ALIVIA oraz podlegają ochronie na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2019.1231 t.j. z dnia 2019.07.03). Jakiekolwiek drukowanie lub kopiowanie informacji, tekstów, zdjęć, innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na stronie internetowej bez uprzedniej pisemnej zgody Fundacji Onkologicznej ALIVIA jest zabronione. Nazwy handlowe, nazwy produktów lub inne oznaczenia zmieszczone w serwisie internetowym stanowią zarejestrowane znaki towarowe zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Zostań podopiecznym!

Zostań Podopiecznym Fundacji Alivia! Pacjenci onkologiczni często zmagają się nie tylko z chorobą, ale także z poważnymi problemami finansowymi.