Alivia na ESMO2020

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Jesteśmy prelegentami na tegorocznym kongresie Europejskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej ESMO 2020.

Agata Polińska, współtwórczyni i wiceprezes naszej Fundacji współprowadzi dwa panele sesji rzeczników pacjentów w dniach 16 – 18 października.

Podczas pierwszego, poświęconemu medycynie personalizowanej, nasza menadżerka ds. programów pomocowych, Joanna Frątczak – Kazana przybliży uczestnikom projekt Prostowraka.pl – portal edukacyjny dla pacjentów o medycynie spersonalizowanej i diagnostyce molekularnej.

W kolejnym panelu rzecznicy pacjentów pokazują konkretne inicjatywy, które z sukcesem mogą poprawić równy dostęp do opieki i usług w Europie i poza nią. Agata Polińska przedstawi działania Fundacji podczas pandemii SARS-CoV-2, w szczególności naszą akcję ONKOTAXI – bezpieczny i bezpłatny transport pacjentów onkologicznych do szpitali i przychodni w czasie pandemii.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

Tegoroczny kongres Europejskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej odbędzie się w formie wirtualnej. Uczestnicy spotkania poznają najnowsze doniesienia oraz wyniki badań klinicznych z zakresu onkologii klinicznej.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że nasze działania będą omawiane na najbardziej prestiżowej w Europie platformie dla interesariuszy onkologicznych.

DZIAŁAJ TERAZ!

Moglibyśmy uniknąć zgonów ponad 30 tysięcy osób rocznie – 30 tysięcy naszych najbliższych, którzy mogliby żyć – gdyby dostęp do leczenia był na poziomie krajów

Aktualności