Czerwiec 2018: Prawie 400 000 zł dla naszych Podopiecznych

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

W poprzednim miesiącu wypłaciliśmy naszym Podopiecznym 388 817 zł na leki, badania, konsultacje, rehabilitację i inne wydatki niezbędne w chorobie. Skorzystało z tych środków wiele osób, m.in. Ewa Gryska, która zapłaciła 44 000 zł za nierefundowany przez NFZ lek na raka piersi. Paulina Dąbrowska, mama 2,5-letniego Tymka przeszła prewencyjną mastektomię wartą 36 600 zł, a Małgorzata Jenorowska kontynuuje terapię lekiem za 11 400 zł miesięcznie.

Marcin Stachurski dzięki wpłatom od darczyńców może kontynuować terapię nowoczesnym lekiem na raka płuc, który znacznie poprawił jego stan zdrowia. Barbara Magiera, zmagająca się z nowotworem mózgu spożytkowała 8100 zł na leki, rehabilitację, konsultacje medyczne i dojazdy do ośrodków leczenia, a Kasia Rynkiewicz mogła opłacić leki, dojazdy i pomoc psychologiczną na kwotę w sumie 3800 zł.

W czerwcu do naszego Programu Skarbonka dołączyło też 6 kolejnych chorych, dla których prowadzimy zbiórkę pieniędzy na leczenie.

To wszystko nie byłoby możliwe bez naszych Darczyńców. W poprzednim miesiącu otrzymaliśmy ponad 1700 wpłat. Bardzo dziękujemy za każdą z nich!

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

DZIAŁAJ TERAZ!

Pacjenci onkologiczni z obniżoną odpornością, szczególnie podczas immunoterapii, chemioterapii i radioterapii, to grupa wyjątkowo narażona na zachorowania wirusowe. Zgłaszając się do szpitala – ryzykują życiem.

Aktualności