Listopad 2018: Prawie 400 000 zł dla naszych Podopiecznych

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

W ubiegłym miesiącu sfinansowaliśmy naszym podopiecznym wydatki na łączną kwotę 379 071 zł. Dzięki temu Anna Bronowicz, lekarz nefrolog z Łomży, mogła przyjąć kolejną dawkę leku Kadcyla, na który spożytkowała prawie 39 000 zł. Ola Dulińska, mama 2-letniej Helenki, na loty oraz pobyt w Barcelonie, gdzie przechodzi badanie kliniczne wydała ponad 44 000 zł. Roland Rogas z Pruszcza Gdańskiego mógł zakupić łóżko rehabilitacyjne oraz leki warte ponad 14 000 zł, a Alinie Hojczyk, która od 5 lat zmaga się z rakiem piersi pomogliśmy opłacić nierefundowany lek na kwotę ponad 18 000 zł. Z pieniędzy podarowanych przez Dobrych Ludzi skorzystali też Maciej Brdak i Marcin Chebel, którzy kontynuują leczenie glejaka w Niemczech.

W ubiegłym miesiącu pomogliśmy też 91 innym chorym, finansując m.in. leki, terapie za granicą, konsultacje, rehabilitację oraz rozpoczęliśmy zbiórkę pieniędzy dla 11 osób.

Nie byłoby to możliwe bez wsparcia Darczyńców. W listopadzie ponad 2700 osób zdecydowało się przekazać darowiznę na leczenie naszych Podopiecznych. Bardzo dziękujemy za każdą złotówkę i prosimy o dalsze wsparcie!

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

DZIAŁAJ TERAZ!

Co czwarty z nas zachoruje na nowotwór, niemal każdy spotka się z tą chorobą wśród bliskich i przyjaciół. Dlatego nie możemy pozwolić, aby ludzie dalej

Aktualności