Marzec 2018: Prawie 200 000 zł dla naszych Podopiecznych

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

W marcu w ramach naszego Programu Skarbonka przekazaliśmy chorym na nowotwory 197 379 zł. Pomogło to m.in. Ewie Kajko, która mogła opłacić rehabilitację, konsultacje, leki i dojazdy do ośrodka leczenia na kwotę w sumie 16 243 zł. Tomasz Urbanek, który walczy z rakiem tarczycy przyjął kolejną dawkę nierefundowanego leku wartą 4764 euro, a Barbara Biała spożytkowała 9720 zł na lek na nowotwór szyjki macicy. Edycie Sabaj, samotnej mamie dwójki dzieci pomogliśmy opłacić leki, konsultacje i dojazdy na kwotę 3374 zł, a Anna Majchrzycka, również mama dwójki dzieci dzięki przekazanym środkom mogła skorzystać z kosztownego badania PET i konsultacji za w sumie 6500 zł.

W marcu rozpoczęliśmy też zbiórkę środków finansowych dla 24 nowych osób, które walczą o swoje zdrowie i życie. Ich walka nie byłaby możliwa bez wsparcia Darczyńców. Bardzo dziękujemy wszystkim ponad 1900 osobom, które w poprzednim miesiącu przekazały darowiznę na pomoc naszym Podopiecznym. Bez Was nie moglibyśmy działać!

 

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

DZIAŁAJ TERAZ!

Pacjenci onkologiczni z obniżoną odpornością, szczególnie podczas immunoterapii, chemioterapii i radioterapii, to grupa wyjątkowo narażona na zachorowania wirusowe. Zgłaszając się do szpitala – ryzykują życiem.

Aktualności