Październik 2019: Ponad 900 000 zł dla chorych na raka

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Ostatni miesiąc był u nas niezwykle intensywny! Przekazaliśmy pieniądze 132 podopiecznym a suma wypłaconych środków wyniosła aż 902 255 zł.

Maurycy, który zmaga się z glejakiem opłacił pierwszy etap leczenia immunologicznego w Niemczech, co kosztowało go prawie 83 000 zł a Julita ze Szczytna przeszła zabieg operacyjny warty 36 000 zł. Justynie z Chełma opłaciliśmy faktury za nierefundowane w jej przypadku leki na raka piersi a Marii z Kamienicy Szlacheckiej, leki na raka jelita. W obu przypadkach były to kwoty ok. 30 000 zł. Wiele innych osób opłaciło leki, badania, wizyty u lekarzy i inne wydatki, których nie są w stanie sami ponieść.

Nie byłoby to możliwe bez wsparcia wielu osób, które zdecydowały się przekazać darowiznę lub 1% podatku. Bardzo dziękujemy i prosimy o dalszą pomoc!

W październiku do naszych Podopiecznych dołączyło 9 chorych i obecnie prowadzimy zbiórkę dla 295 osób.

Podoba Ci się to co robimy? Nasze działania są możliwe dzięki regularnym darowiznom od indywidualnych osób. Pomóż nam walczyć dalej! Dołącz do Pogromców Raka!

DZIAŁAJ TERAZ!

Co czwarty z nas zachoruje na nowotwór, niemal każdy spotka się z tą chorobą wśród bliskich i przyjaciół. Dlatego nie możemy pozwolić, aby ludzie dalej

Aktualności